Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Французький мовний табір CLUB LUMIÈRE у ФранціїФранцузький мовний табір club lumière на узбережжі середземного моря. Стратегія лінгвістичного виживання.

 

Французький мовний табір Club Lumière на французькому узбережжі Середземного моря! Занурення в мовне середовище, французькі викладачі та аніматори, проживання на території дитячого центру відпочинку Centre de vacances Mer et Soleil, виїзні екскурсії, водні види спорту і розваг, аквапарк, підводний світ Середземного моря, знайомство зі старовинними та сучасними містами Безьє і Монпельє і, як завжди, відвідування Парижа.

У програму «Стратегія лінгвістичного виживання. Окситанія» французький мовний табір Club Lumière вклав концепцію практичного використання отриманих компетенцій у французькій мові в реальних життєвих ситуаціях у Франції. Подолання мовного бар'єру, природна мовна комунікація, вміння орієнтуватися у «французьких реаліях» - це основні завдання проекту французького мовного табору Club Lumière.

 

Хто? Діти та підлітки від 7 до 17 років. Учасники від рівня «Дебютант» до «Високий рівень».

 

Де? Проект «Стратегія лінгвістичного виживання. Окситанія» французького мовного табору Club Lumière буде проходити на півдні Франції, недалеко від невеликих містечок Безьє, Нарбон, Серіньян, поруч з Національним парком Des Orpéllieres, де нас радо прийме дитячий центр відпочинку Centre de vacances Mer et Soleil. На території Центру находяться корпуси зі зручними номерами (душові та туалети в номерах), навчальні приміщення, зал для масових заходів, свій ресторан, тренувальні класи, обгороджена територія, що охороняється, пляж.

 

Заняття французькою мовою проходять в першій половині дня з 10:00 до 12:30. Сучасні комунікативні методики в ігровій інтерактивній формі. Активна участь дітей в процесі заняття. Використання методу «Тандем», розвиток творчого підходу, подолання мовного бар’єру. У другій половині дня учасники, в супроводі аніматорів, виконують практичні завдання, такі як покупка певних товарів на ринку або в магазині, вибір оптимального маршруту з пункту А в пункт В, покупка квитків на громадський транспорт, запит необхідної інформації в довідковому бюро, пошук рішень конкретних завдань на вокзалі і в аеропорту, замовлення в кафе і в ресторані. А також, тематичні майстер-класи, спортивні заходи, екскурсії, творчі ательє.

 

Вартість участі у програмі «Club Lumière. Окситанія» становить 1 850 EUR і включає у себе:

 • проживання у номері на 3 - 4 осіб;
 • 4-разове харчування;
 • заняття французькою мовою з носіями мови (40 годин);
 • методичні матеріали;
 • корпоративна форма та аксесуари;
 • виїзні екскурсії і вхідні квитки (відвідування міст Безьє, Монпельє, Нарбон, парку Астерікс, прогулянка по Парижу);
 • всі спортивні, культурні та туристичні заходи згідно з програмою;
 • робота команди педагогів, аніматорів та інструкторів;
 • локальні транспортні витрати;
 • авіаквиток Київ – Париж – Київ;
 • трансфер Париж – Вальрас-Пляж – Париж;
 • страховка учасника.

Програма «Club Lumière. Окситанія» побудована таким чином, що учасники постійно знаходяться в природньому середовищі спілкування французькою мовою з викладачами та аніматорами Club Lumière. Наша команда робить все можливе, щоб мотивувати дітей до альтернативного отримання знань і до їх практичного використання.

Французька мова з Club Lumière – це легко і весело!


Вік

7–17


Вартість

Вартість участі у програмі «Club Lumière. Окситанія» 1 850 €


Телефон

+380 (68) 890 31 68
+380 (99) 786 18 20
+380 (73) 058 49 41


Посилання


Адреса

За межами України
Валра-Пляж Эро Окситани