Футбольний центр раннього розвитку «Футбік»«Футбік» – міжнародна мережа футбольних центрів раннього розвитку, в яких дошкільнята можуть займатися футболом з раннього віку.

 

Концепція футбольного центру раннього розвитку «Футбік» розроблена в Нідерландах академією TSM ACADEMY. Розвиваючі програми складені головним тренером «Футбік» Марком Гус Інт Вельдом (Mark Huis In’t Veld), автором методики навчання футболу TOTAL SOCCER METHOD (TSM). На сьогоднішній день за методикою TSM навчаються понад 10 тис. дітей в футбольних школах і академіях Європи, Китаю і США.

Програми, спрямовані на гармонійний розвиток дітей від 1,5 до 7 років.
Сьогодні заняття у «Футбіку» проводяться за 7-ма програмами, які поділяються на початковий курс, програми серії Smart (акцент на розвиток інтелектуальних здібностей та креативності) та програми серії Techno (акцент на навчання футбольної техніки). Такий поділ досить умовний, адже в кожній програмі діти освоюють футбольні та соціальні навички, розвивають фізичні дані та природні здібності. І всі програми «Footbik» – формують гармонійну особистість, здатну досягти успіху і на футбольному полі, і в житті.

 
Контакти

+380 (95) 414 76 08;
+380 (67) 276 36 53
zaporozhye@footbik.ua


Посилання


Адреса

Запоріжжя
ул. Василия Сергиенко, 9