Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Презентація виставки «Це я ще не розбігався!»

Презентація виставки «Це я ще не розбігався!»


Галерея європейського живопису "Євро Арт" запрошує на презентацію виставки робіт учнів Арт-студії образотворчого мистецтва Анни Вітрук

 

В експозиції робіт учнів Арт-студії образотворчого мистецтва Анни Вітрук буде представлено неймовірно щирі, творчі роботи на різноманітну тематику, написані дітьми у техніці гуаш на папері, а також роботи дорослих початківців, виконаних олією на картоні та на полотні. 
Кожний малюнок, репрезентований на виставці, неповторний за своїм задумом, композиційним вирішенням, колористичною гамою. Дитячі твори приваблюють особливою енергетикою, щирістю і безпосередністю сприйняття. 
«Подібні виставки дуже потрібні дітям, для них це радісна, хвилююча подія, своєрідний звіт про результати творчої діяльності. Ці роботи професійні, часом навіть не дитячі за тематикою, хоча і виконані дітьми. Автори передали у них свій настрій веселих і щасливих людей», - розповідає куратор проекту Анна Вітрук. 
Дитячі роботи зачарують не лише малих відвідувачів, а й дорослих, адже кожен мріє хоча б на хвилинку повернутися у дитячий світ казки.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (0362) 26 47 57


Посилання


Адреса

Рівне
просп. Миру, 4 (вхід з вулиці Директорії)