Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Виставка «Емоції-акварелі»

Виставка «Емоції-акварелі»


Галерея європейського живопису "Євро-Арт" запрошує всіх бажаючих на персональний дебют Оксани Черначук (Меньшикової), виставка «Емоції-акварелі»  

 

Акварель – дуже швидка техніка, яка передає «моментний» вираз природи або стану. Тут не маєш права схибити, бо не підправиш, як, скажімо, під час творення олією.

Художниця полюбила акварель саме за її тендітність, легкість і прозорість барвистого шару, що дозволяє підкреслити природність колірних переходів, скористатися усім розмаїттям відтінків і напівтонів.

Зізнається, що вже залежна від того ефекту несподіваності результату, який дає акварель, від можливості імпровізувати, а ще вона вчить її терплячості, бо «акварель треба вміти приборкувати».
Художниця представляє 42 роботи, виконаних на папері в техніці акварельного живопису. Це, переважно, пейзажі. І усі вони написані протягом останніх двох років.
Роботи Оксани передають глядачеві стан її душі, бо художниця належить до тих сонячних людей, які не тільки вміють брати, а ще й широ віддають свій настрій.

«Вважаю акварель своєю улюбленою технікою і думаю, що поєднуючись з водою, акварельна фарба веде себе непередбачувано і прекрасно, як королева», - каже мисткиня.
«Емоції-акварелі» - це для мене дуже атмосферна та особлива виставка, це бажання зловити момент. Момент променя, момент вітру, момент насолоди. В експозиції я представила роботи, які повністю відображають мій внутрішній світ. Вони – це я», - розповідає живописиця.

 

Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

 


Вік

12+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (0362) 26 47 67
+38 (0362) 26 47 80


Посилання


Адреса

Рівне
просп. Миру, 4 (вхід з вулиці Директорії)