Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Владислав Шерешевський. "Місця"

Владислав Шерешевський. "Місця"


Владислав Шерешевський. "Місця". Живопис. 14 січня - 9 лютого 2020

 

"Старі будинки, поліровані вітрами багатьох днів, забарвлювалися відсвітами великої атмосфери, відгомонами, спогадами барв, розпорошеними в глибині кольорової погоди".

Бруно Шульц, "Цинамонові крамниці"

Владислав Шерешевський чи не найбільш зірковий і знаменитий художник серед тих що будь-коли виставлялися в галереї Зелена канапа.

 Владислав заслужив на беззаперечну повагу та визнання в мистецькому світі України і за її межами своїм оригінальним стилем, а також надзвичайну популярність завдяки своїм епатажним саркастично іронічним небанальним портретам самих несподіваних персон. Починаючи від Гоголя і Шевченка до Ангели Меркель і Януковича. А також алюзіям на теми класичних сюжетів від «Козаків, що пишуть листа турецькому султану» до «Махи» Веласкеса.

Ще однією особливістю, такою рідкісною, Шерешевського, як художника є його потужний масний живопис, майстерність якого можна порівняти з кращими зразками постімпресіонізму.

Спеціально для людей, що шанують контраверсійні теми, багатошарові змісти і гумор в мистецтві у нас на виставці буде одна робота, що вже мала би бути присутньою на одній виставці в одному з музеїв Львова, але не пройшла цензури.

І це - іронічний портрет відомої особистості.

 

 


Вік

7+


Телефон

+380 (32) 235 75 49
+380 (50) 66 50 603 Олеся Домарадзька


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Вірменська, 7