Літіній онлайн інтенсив Minecraft: Education Edition

Літіній онлайн інтенсив Minecraft: Education Edition


Minecraft: Education Edition — це освітня версія гри Minecraft, популярної серед дітей у всьому світі.

Якщо ви фанат майнкрафт, то це для вас!

Minecraft — це відеогра з нескінченними можливостями досліджувати світ через будування об'єктів та виконування завдань. За допомогою ігрових блоків діти розбираються, як працюють органи, виникають хімічні реакції та функціонують важливі механізми, вчаться будувати алгоритми й програмувати їх у візуальному середовищі. Заняття проходять з використанням найсучаснішого технічного та програмного забезпечення Mac OS.

Як працює Minecraft?

За допомогою ігрових блоків діти розбираються, як працюють органи, виникають хімічні реакції та функціонують важливі механізми, вчаться будувати алгоритми й програмувати їх у візуальному середовищі. Тим часом у викладача є можливість спрямувати гру та стежити, як учні засвоюють матеріал.

Яка користь Minecraft: Education Edition?

Підготовка студентів до майбутнього робочого місця, створюючи навички, такі як співпраця, спілкування, критичне мислення і системне мислення. Відкрите навчальне середовище дає студентам свободу експериментувати, заохочує творче самовираження і рішення проблем.

Як влаштований курс?

У випадку з Minecraft нам не потрібно навчати дітей, як їм користуватися, але в знайомому дітям середовищі і на базі знайомої їм механіки ми робимо справжній міжпредметний курс з різних дисциплін (STEM, географія, астрономія, музика тощо), де кожне заняття – це тематична подорож країнами, знайомство з винаходами цих країн та втілення отриманих на занятті знань у Minecraft.

Зa бажаням бери учать у чемпіонаті разом з GENERATIONZ! Всеукраїнський STEM-чемпіонат з Minecraft: Education Edition — творчий онлайн-проект для учнів та учениць молодшої та середньої школи з Minecraft: Education Edition, який відбуватиметься з 23.03.2020 до 21.04.2020. Учасники та учасниці з усієї України зможуть проявити свою креативність, критичне мислення та командну роботу у вирішенні завдання Чемпіонату та позмагатися за першість! 

 

Графік:

Вт. 16:00 -18:00 
Чт. 16:00 - 18:00

Сб. 16:00 -18:00 
Нд. 16:00 - 18:00: 

 

Детальна інформація на сайті: https://gen-zer.com/minecraft_edu_obolon​

Реєстарція на курс: https://forms.gle/p7gE3y9un2iQQ3VC6

 

 

Контакти:

м. Київ, вул.Маршала Тимошенко, 21, к.1 на Оболоні, (ЖК "Smart Plaza")

  • +380 (96) 874 35 35 - Тетяна

Коли

1 Липня - 31 Липня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

7–14


Телефон

+380 (96) 874 35 35
+380 (63) 151 35 35


Посилання


Адреса

Київ
вул. Маршала Тимошенка, 21, к.1 на Оболоні (ЖК "Smart Plaza")