GISceramics

GISceramics


Виготовлення натурального гончарного посуду та авторських прикрас ручної роботи.

 

Керамічний посуд - це, насамперед, вироби з натурального матеріалу, що зберігає тепло і енергетику Землі. Тому керамічний посуд максимально зберігає смакові якості продукту, його поживні властивості і вітаміни.

Багато хто любить керамічний посуд за його оригінальність, самобутність і функціональність. Приготування їжі в натуральному посуді з глини стає все популярнішим. І пояснюється це не тільки модою на простоту і екологічність. Другі страви і супи, приготовані в посуді з глини, мають абсолютно особливий смак. Мабуть, найпоширеніший вид посуду - це глиняні горщики. Запечене в них м'ясо - справжній делікатес. Цікавий факт - молоко в глечику з глини залишається холодним навіть у жарку погоду і зберігається набагато довше. А ще, виявляється, бувають хлібниці з глини - в них хліб не черствіє, не пліснявіє і не задихається.

Глиняний посуд - воістину незамінний помічник на кухні. Але його можливості не обмежуються зберіганням і приготуванням продуктів. Величезною популярністю у світі користуються декоративні вироби з глини - сувеніри та подарунки. Полиці можна прикрасити стильними глиняними вазами, а стіни - писаними керамічними тарілками. До того ж, його можна і потрібно використовувати для посадки рослин. Глиняні горщики створюють найбільш сприятливий мікроклімат для рослини, запобігають захворюванням і появі шкідників.

Проведення майстер класів та уроків гончарства.


Контакти

+380 (98) 274 44 53
gisceramics@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Заводська, 31