Як перетворити вивчення науки на дозвілля?ГО «Форум видавців» та «Дитячі наукові студії» створили сучасну комунікаційну платформу для популяризації дитячих книжкових новинок і MINT-освіти

 

Навчання сьогодні конкурує за увагу дітей з різноманітними ґаджетами, відеоіграми та просто дозвіллям. Не дивно: грати завжди цікавіше, ніж вчитися. А точно завжди? Бо команда проєкту BOOKMINT`s має іншу думку!

Що таке BOOKMINT`s?

Вебплатформа, на якій зібрані інтерактивні навчальні матеріали й добірки тематичної літератури для дітей за віком. Насправді назва говорить сама за себе. За книжкову частину відповідає BOOK, а за наукову — MINT. MINT-освіта передбачає вивчення дітьми складних явищ через експерименти, досліди, самостійний пошук відповідей і перевірку гіпотез. Такий підхід розвиває критичне й логічне мислення, показує, що наука — це практично, цікаво й захопливо. А головне — спонукає дітей до власних відкриттів, виховує новаторські здібності й дає більше можливостей для успішного становлення дитини як особистості.

Читацькі MINT-проєкти, які пропонує BOOKMINT`s, — це мікс науки, яку, буквально, можна спробувати на дотик, і книжок, які через захопливі історії доступно пояснюють наукові й природні явища. З таким підходом засвоєння будь-якої наукової теми перетворюється на цікаве й корисне дозвілля. Наприклад, про біотехнології, штучний інтелект, космос, екологію тощо діти не завчають складні терміни (які легко забути без розуміння, як все працює), а заглиблюються в пошук відповідей «Чому і як?». Чому існують виверження вулканів? Чому маленький камінчик тоне, а великий корабель пливе? Як важкий літак може злітати? Чому в нас з’являються шмарклі? Чому паперовий стаканчик, недбало викинутий на узбіччя, може призвести до загибелі тварин? 

Для BOOKMINT`s фахівці й партнери проєкту готують спеціальні відео, в яких перевіряють наукові й природні явища експериментами й дослідами. Кожен такий експеримент можна легко повторити, адже весь потрібний інвентар знайдеться у кожному домі. Крім інтерактивних технік, на платформі є добірки тематичної літератури для дітей за віком. Наприклад, дошкільнятам важливість догляду за зубами розкажуть казкові герої Зубси (Мар'яна Кондзелка, Любомир Бегай, Світлана Різник. «Зубси». Видавництво «Ірбіс комікси», ілюстратор: Любомир Бегай). А десятирічкам — Мія та Бруно про зміни, які відбуваються з тілом дівчинки й хлопчика під час статевого дозрівання (Моніка Пейткс. «Мія дорослішає». «Бруно дорослішає». Видавництво «Урбіно», перекладачка: Світлана Івченко, ілюстраторка: Крістіна Лосантос).

BOOKMINT`s стане добрим порадником і джерелом ідей для батьків, вчителів і бібліотекарів, як цікаво проводити дозвілля з дітьми. Також платформа відкрита до співпраці з авторами й видавцями для промоції книжкових новинок для дітей.

Долучитися до BOOOMINT`s можна за посиланням.

BOOKMINT’s підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe, проєкт реалізується у партнерстві з Goethe-Institut Ukraine та разом із Центром інноваційної освіти для дітей Дитячі наукові студії (м. Київ). 


Коли

Пн–Нд 00:00–00:00.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Шота Руставелі, 7