Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Весняний дитячий кемп психологічної підтримки - 2023 від СОС Дитячі Містечка

Весняний дитячий кемп психологічної підтримки - 2023 від СОС Дитячі Містечка


Безкоштовний весняний дитячий кемп психологічної підтримки від СОС Дитячі Містечка

 

Кемп СОС Дитячі Містечка – це 14-денна ресурсна програма, яка спрямована на психологічну підтримку, відпочинок та відновлення дітей, які постраждали внаслідок російської військової агресії в Україні. Відпочинок розрахований для дітей віком від 7 до 16 років (участь для учнів 11 класів не рекомендується, оскільки програмою кемпу не передбачене навчання).

Учасниками програми можуть стати діти з наступних категорій:

  • діти з деокупованих територій
  • діти з родин внутрішньо переміщених осіб
  • діти військовослужбовців та волонтерів
  • діти з прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу
  • діти опікунів і усиновителів
  • діти, які проживають на території, де ведуться активні бойові дії
  • діти з інвалідністю, особливостями розвитку (дитина має бути автономна та не потребувати додаткового супроводу тьютерів, медичної підтримки)

Пріоритет при відборі надаватиметься дітям, які нещодавно виїхали з окупованих територій, проживають на нещодавно деокупованих територіях, та не брали участь у даній програмі впродовж 2022 року. Кемп розташований на безпечній та затишній території – Корчин (Львівська область), Національний природний парк “Сколівські Бескиди” Умови:

  • 5-разове харчування
  • проживання у комфортних 4-5-6 місних двоповерхових номерах, оснащених необхідними меблями та санвузлом
  • змістовна програма, яка включає цілодобову психологічну підтримку, активне та цікаве дозвілля, корисні майстер-класи, навчання поводженню у надзвичайних ситуаціях

Протягом зміни цілодобово з дітьми перебувають та працюють психологи, куратори, інструктори зі спорту та креативних напрямів. Освітній процес для дітей під час кемпу не буде забезпечуватись, оскільки програма орієнтована на психологічну підтримку та відновлення емоційної стійкості для дітей, які нещодавно виїхали з тимчасово окупованих територій, проживають на деокупованих територіях, зазнали сильного емоційного потрясіння внаслідок бойових дій і тд. Батьки/законні опікуни мають самостійно погодити зі школою, де навчається дитина, відповідну перерву на час знаходження у кемпі.
За необхідності організатори надають лист-підтвердження про участь дитини у програмі.

Відбір дітей проводиться поступово, на кожну зміну окремо. Відповідно погодження участі вашої дитини/тей в кемпі відбуватиметься впродовж усієї весни, за 10 днів до початку кожного нового заїзду.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/f8I5bW0

P.S. Участь у програмі безкоштовна. Довіз Вашої дитини/тей відбувається самостійно до точки збору, та не оплачується організаторами (окрім виключних випадків). Місце, звідки відбувається організований довіз дітей до кемпу – м. Львів. Деталі про час та місце збору, надсилаються відібраним до участі у програмі учасникам. Повторна участь для дітей, які були учасниками кемпу у 2022 році, можлива, але за умови не більше 10% від загальної кількості учасників зміни. З учасниками відібраними для участі сконтактують представники благодійного фонду. Важливо, обраний канал комунікації з батьками – це сповіщення на електронну пошту, яка була вказана при реєстрації, будьте уважні під час її заповнення.


Вік

7–16


Вартість

Безкоштовно


Адреса

Львівська область
с. Корчин