Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Балет-казка Чиполіно

Балет-казка Чиполіно


Дитяча програма фестивалю KharkivMusicFest-2021 відкриється балетом-казкою “Чиполіно”, що відбудеться у великій залі Харківської філармонії 10 і 11 квітня

 

Музика, що вже багато десятиліть подорожує по театральним підмосткам різних країн, початково була написана відомим композитором Кареном Хачатуряном до мультфільму. Напевне, ви бачили цю веселу стрічку, і пам’ятаєте її героїв: сміливого Чіполіно, злого сеньйора Помідора, нерозумного принца Лимона, пихатих графинь Вишень, працьовитого майстра Виноградинку, шляхетного Вишеньку, ніжну та щиру Редисочку… Саме ця історія й музика лягли в основу однойменного балету.

 

Простодушна казка про боротьбу городнього народу з фруктовими гнобителями в усьому схожа на справжній дорослий балет. Вистава розбита на три акти, в ній щедро представлені всі хореографічні форми - варіації, дуети, тріо, квартети, ансамблі. Яскрава цікава хореографія, оригінальність і виразність пластичних образів, які відтворюють характери героїв казки Джанні Родарі, в поєднанні з чудовою музикою, а також барвисті декорації і яскраві костюми забезпечили спектаклю успіх у кількох поколінь глядачів, й стали чудовим приводом для сімейного походу в театр.

 

Розповідати юним глядачам цю цікаву історію будуть теж діти - Дитячий балетний театр Харківської хореографічної школи і Дитячий симфонічний оркестр KharkivMusicFest. Юних оркестрантів підтримають і їх досвідчені колеги - Симфонічний оркестр харківської філармонії. За диригентським пультом - Юрій Янко.


Вік

6+


Вартість

Вартість від: 100 грн


Телефон

+380 (57) 762 99 83
+380 (50) 400 48 08
+380 (67) 316 63 00


Посилання


Адреса

Харків
вул. Римарська, 21

Як дістатися?

ст. метро "Історичний музей" / "Університет"