Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Презентація дитячої книжки «Пригоди Еліс і Кеті»

Презентація дитячої книжки «Пригоди Еліс і Кеті»


22 лютого 2017 року о 17.00 в Харківському ЛітМузеї презентує свій твір 11-річна харків'янка Євгенія Харькова, автор інтерактивної книги-гри.

Юна письменниця взялась за створення дитячого роману в стилі фентезі «Пригоди Еліс і Кеті» у 2016 році під час навчання на літературному курсі у дитячому навчальному центрі «Гравітація» (керівник і автор курсу – завідуюча освітнім відділом ЛітМузею Ольга Черемська).

Книга складатиметься з кількох частин. Публіці буде презентована перша з них. Ілюстрації до «Пригод» виконає однокурсниця Євгенії – Аніта. Таким чином, книга буде повністю створена дітьми для дітей. Цей колектив авторів буде чи не наймолодшим у Харкові.

Інтерактивний формат підтримуватиметься через публікацію частин книги і діалог з читачами на сторінках соцмереж. Читачі зможуть самі пропонувати продовження сюжетних ліній, розвиток окремих персонажів. Тож спробувати зреалізувати себе в якості співавторів зможуть усі охочі.
Компонування окремих фрагментів кожної частини книги також стане предметом діалогу з читачами. «Пригоди Еліс і Кеті» можуть читатися з кінця, середини чи врозкид, не втрачаючи при цьому ані логічності, ані динаміки розповіді. 
Кілька варіантів «інтерактивної творчості» буде запропоновано на презентації.

Друковане видання книги є також можливим. Євгенія шукає потенційних видавців та інвесторів. Частину своїх майбутніх гонорарів автори збираються пожертвувати на благочинність.

Євгенія Харькова і нині продовжує навчання в центрі «Гравітація», паралельно вступила в Школу молодих письменників Сергія Жадана. Після «Пригод Еліс і Кеті» заплановані ще дві нові книги.

Гість презентації – письменниця Таіс Золотковська.

У програмі: виступи учасників і гостей презентації, читання фрагментів книги, інтерактивна гра, чаювання, неформальне спілкування.
 


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (057) 706-25-79


Посилання


Адреса

Харків
вул. Баглія, 6

Як дістатися?

ст. метро "Пушкінська"

ст. метро "Архітектора Бекетова"

ст. метро "Університет"