Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Шоу для всієї родини "Холодне серце"

Шоу для всієї родини "Холодне серце"


Хмельницька обласна філармонія запрошує на грандіозне шоу для всієї родини "Холодне серце"

 

​"Холодне серце" - масштабна постановка від одеського продюсерського центру "Made in odessa" - неймовірна вистава, створена за мотивами улюбленого мультфільму дітей всього світу, і самого касового за всю історію компанії "Walt Disney". Історія здивує новими фактами: появою героїв, з якими глядач не був знайомий раніше і несподіваними поворотами сюжету, об'єднаними в оригінальний, наповнений чарівними подіями сценарій.

 

"Холодне серце" - це яскраве, захоплююче, у своєму роді унікальне шоу для всієї родини! Масштабність постановки, неймовірні пригоди, більше 40 персонажів, грандіозні декорації, яскраві костюми, чудова музика, захоплююче вогняне шоу, запаморочливі акробатичні трюки, сучасна хореографія - дарують глядачам відчуття свята! Дива у вигляді спецефектів та інтерактивні моменти, під час яких гості беруть безпосередню участь у низці фантастичних подій, призводять в невимовний захват дітей і вражають дорослих!

 

Вистава має успіх не тільки в Україні, але і за кордоном. Проект "Холодне серце" і всі його учасники отримали іменні сертифікати подяки, нагороду за участь у фестивалі "Sharjah children's Reading Festival, 9th Edition" і запрошення на гастролі в інші країни. Сподіваємося, що кількість глядачів, які відвідали шоу в усьому світі, буде продовжувати зростати!

 

Інформація та квитки на сайті або за телефоном: +38 (097) 000-07-54.


Вік

0+


Вартість

Від: 80 грн
До: 240 грн
Дітям до 5 років: Безкоштовно


Телефон

+38 (097) 000-07-54


Посилання


Адреса

Хмельницький
вулиця Гагаріна, 7