Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Літня онлайн-школа

Літня онлайн-школа


Літня онлайн-школа, яка буде працювати 2,5 місяця з 15 червня по 30 серпня- як можливість займатись корисними справами, направленими на розвиток.

 

Це - чудова нагода для батьків та дітей провести літні місяці з користю, це - можливість надолужути шкільну програму, яку діти пропустили через воєнні дії. Окрім занять за шкільною програмою, буде психологічний супровід дітей, а також різноманітні творчі гуртки (на початку), які допоможуть дітям знаходитися в творчому процесі та відновлювати свій психологічний стан.

За цей навчальний рік багато хто з учнів трохи «випав» з навчального процесу через бойові дії. Літня школа- чудова нагода «підтягнути» шкільну програму. В літньому таборі на студентів чекають повноцінні заняття в невеликих групах, під час яких вони будуть опановувати матеріал, а вчитель знайде більш придатні форми та способи донесення інформації до кожного учня. Також вчителі будуть перевіряти знання матеріалу та знайдуть слабкі місця, які потрібно «підтягнути». Зранку студенти зможуть активно позайматися основними шкільними предметами, а після обіду встигнути відпочити та відвідати гуртки.

Допомогти дітям та батькам в цей складний для країни час - це те, що наша команда може зробити заради нашого мирного майбутнього! Саме тому участь в проєкті абсолютно безкоштовна та доступна для будь-кого! Пишіть нам будь-яким зручним для вас способом та будемо тримати освітню оборону разом!


Вік

5–16


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (68) 644 12 40


Посилання


Адреса

Харків
онлайн