Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Конкурс дитячого малюнка "Трушівська осінь 2020"

Конкурс дитячого малюнка "Трушівська осінь 2020"


Художньо-меморіальний музей Івана Труша, відділ Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького, запрошує учнів до участі у щорічному Конкурсі дитячого малюнка „Трушівська осінь 2020”

 

Цьогорічна тема Конкурсу: «Улюблені локації Львова та Галичини за мотивами живописних творів Івана Труша».

Пропонуємо учасникам конкурсу здійснити мандрівку у живописний світ творів Івана Труша, дізнатись секрети творчого процессу митця, спробувати малювати на пленері у саду художника, чи в парках Львова, чи на подвір’ї рідної оселі. Заохочуємо передати у своїх малюнках улюблені мотиви художника, але творити власні краєвиди, відтворити власні враження від мандрівок Львовом чи Галичиною, здійснених з батьками чи друзями.

Умови участі в Конкурсі:

 1. Підписатись на сторінки Музею Івана Труша у соцмережахІнстаграм.
 2. На своїй Facebook чи Instagram сторінці або сторінці своїх батьків розмістити фото із відвідин ХММ Івана Труша з активними хештегами #МузейІванаТруша та #КонкурсТрушівськаосінь2020
 3. Виконати творчу роботу (Копії живописних полотен Івана Труша Журі розглядати не буде!).
 4. До 10 грудня 2020 року надіслати поштою чи принести самостійно до ХММ Івана Труша творчу роботу.

Вимоги до роботи:

 1. Формат малюнка – А3, техніка - довільна.
 2. На звороті роботи (обов’язково!) вказати: прізвище та ім’я конкурсанта, вік, навчальний заклад, клас/гурток, акаунт у Facebook та контактний телефон.
 3. Від одного конкурсанта приймаємо лише 1 (одну) роботу.

Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях:

 • І категорія – 6-8 років
 • ІІ категорія – 9-11 років
 • ІІІ категорія – 12-15 років

В кожній з вікових груп за умовами конкурсу Журі визначить переможців, а також призначить спеціальні відзнаки за кращі роботи. Призери будуть нагороджені пам’ятними дипломами та подарунками. Творчі роботи переможців Конкурсу упродовж грудня 2020 року експонуватимуться на виставці в залах Художньо-меморіального музею Івана Труша. Усі зібрані роботи будуть опубліковані на Facebook сторінці Музею Івана Труша, де відбуватиметься онлайн-голосування за найкращу роботу. А переможець за найбільшу кількість лайків отримає супер приз.

Роботи приймаються до 10 грудня 2020 року за адресою: Художньо-меморіальний музей Івана Труша, вул. І. Труша, 28, м. Львів, 79057

До речі, ознайомитися з творчим доробком Івана Труша ви зможете відвідавши оновлену експозицію Художньо-меморіального музею Івана Труша. Тут можна зробити фото в інтер’єрі музею чи селфі з вподобаним твором митця.

 1. Вартість вхідного квитка в музей – 50 гривень з особи.
 2. Вартість вхідного квитка в музей для учнів – 30 гривень з особи.

Вік

6–15


Вартість

Дитячий квиток: 30 грн


Телефон

+38 097 238 45 48
+38 063 928 07 88
+38 032 2 370 463


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Івана Труша, 28

Як дістатися?

Трамвай № 2