Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Пленер у cаду Івана Труша

Пленер у cаду Івана Труша


У четвер, 10 травня о 16:00 Художньо-меморіальний музей Івана Труша запрошує дітей на пленери під керівництвом викладача Ніни Журової.

 

Особливою окрасою вілли митця завжди був розкішний сад. Саме він служив художнику джерелом натхнення, місцем творчої праці, оазою для відпочинку великої родини. У літню пору року тут часто збирались друзі й однодумці, влаштовувались приязні гостини на лоні природи… Не рідко художник полюбляв тут усамітнюватись, за звичай озброївшись пензлем та фарбами. Сад дарував хвилини радощів, спокою й численні мотиви творчих робіт.

Сьогодні на території Трушівського саду збереглись деякі столітні дерева, які ще посадив художник. Також тут зростають квіти, які він любив і які свого часу подарували йому мотиви численних живописних композицій. Як і століття тому, на весні тут цвітуть пахучі конвалії, кольорові іриси, влітку – кущі флоксів, чорнобривці, настурції, а восени – хризантеми різних кольорів та відтінків. В глибині саду панує атмосфера невеличкого затишного гаю, яку створюють тінелюбиві кущі папороті та багаторічні рослини, що традиційно ростуть в Карпатських лісах, а на початку минулого століття І.Труш дбайливо привіз їхню розсаду спеціально для свого улюбленого саду. Мотиви улюбленого саду ляжуть в основу таких тематичних циклів, як: «Квіти» та «В обіймах снігу». Ці яскраві ілюстрації куточків саду художник закарбував на численних живописних творах.

Пленер у Трушівському саду – це можливість спробувати свої творчі сили у винятковому місці, де працював сам Іван Труш.

Учасники пленеру також матимуть змогу ознайомитись з експозицією ХММ Івана Труша.

Реєстрація обов’язкова, кількість учасників обмежена.

Телефони для реєстрації: +380 (32) 237 04 63; +380 (97) 238 45 48.

  • Вартість заняття 100 грн. (ваші матеріали)

  • Вартість заняття 150 грн.(матеріали надає музей)

Тривалість - 2 год. з перервою на чай.


Вік

6–15


Вартість

Квиток: 100 грн


Телефон

+380 (97) 238 45 48


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Івана Труша, 28

Як дістатися?

Трамвай № 2