Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Розважальна програма «День подвигів» в «Ігроленді»!

Розважальна програма «День подвигів» в «Ігроленді»!


Насправді всі хлопчики й дівчатка – справжні герої, адже кожен їх день складається з подвигів. Це можуть бути великі подвиги – закінчення навчальної чверті з високими балами, перше місце в шкільній олімпіаді, призові місця в спортивних змаганнях або творчих конкурсах. Але не менш цінними є і на перший погляд маленькі подвиги – поступитися місцем бабусі в транспорті, допомогти мамі з приготуванням вечері або самостійно прибрати в своїй кімнаті.

Життя головних героїв «Ігроленда» також наповнене яскравими подіями та досягненнями. Для них кожен день – це День подвигів. У ці вихідні Космік, Шустрик і Вірус запрошують веселих та сміливих дітлахів здійснювати подвиги разом, адже якщо об'єднати зусилля, їх можна здійснити в рази більше!

У весняній програмі на вас чекають:

  • веселі ігри й конкурси;
  • розіграш призів;
  • безкоштовний аквагрим;
  • багато гарного настрою.

А також цього разу пройде кулінарний майстер-клас «Круасан з шоколадом». Приходьте, щоб побалувати себе смачним десертом.

Приходьте 23 і 24 квітня о 14:00, 16:00 і 18:00 на ігрову програму, о 12:00 – на творчий майстер-клас «Фігурки з повітряних кульок», а з 11:00 до 18:00 – на аквагрим від «Ігроленда». І все це БЕЗКОШТОВНО!

Приходьте в «Ігроленд»!


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (67) 120 94 56


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Під Дубом, 7а, ТЦ "Forum Lviv"