Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Школа з вивчення англійської мови для молоді (Фінляндія, м. Гуйттінен)

Західно-Фінляндський коледж у м. Гуйттінен за підтримки фундації ІМАНС запрошує до участі у програмі «Школа з вивчення англійської мови для молоді».

Програма має на меті інтенсивне вивчення англійської мови молоддю в міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик у поєднанні з ознайомленням учасників із культурою Фінляндії.

Західно-Фінляндський коледж – один із найстаріших ВНЗ Фінляндії – заснований у 1890 році. На сьогодні це найбільший осередок у країні з вивчення англійської мови як іноземної. Місія Західно-Фінляндського Коледжу полягає в підтримці студентів у досягненні особистих, культурних та освітніх цілей відповідно до принципів безперервного навчання та  інтернаціоналізації освіти. Кампус знаходиться за містом Гуйттінен, недалеко від річки Лойми, за 180 км від Гельсінкі.

 

Вартість участі у програмі складає 450 євро та покриває:

 • проїзд автобусом єврокласу за маршрутом Львів – Таллін - Гельсінкі – Гуйттінен - Львів + квитки на паром Таллін – Гельсінкі - Таллін;
 • проживання у двомісних номерах на території кампусу Західно-Фінляндського коледжу;
 • дворазове харчування – шведський стіл у їдальні кампуса;
 • навчальна програма з вивчення англійської мови (25 академічних годин + роздаткові матеріали);
 • яскрава екскурсійна програма та інтеграційні і культурні заходи у мультикультурному середовищі;
 • супровід куратора групи та вчителів.

 

Викладачі англійської: носії мови зі США, Великої Британії, Австралії та викладачі, які спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної.

 

Навчання англійської мови відбувається за двома програмами:

Програма середнього рівня (рівень А2-В1) – підійде як новачкам, які володіють базовими знаннями англійської мови, так і особам, які володіють англійською мовою на середньому рівні;

Програма розмовного курсу «Інтенсив» (рівень В2-С1) – розроблена для осіб, які володіють англійською мовою на рівні вище середнього та бажають вдосконалити свої знання до вільного володіння.

Перед початком навчання проводиться вступне тестування для поділу групи на підгрупи.

 

Чому навчання англійської мови буде ефективним?

 • заняття проводять викладачі-носії мови та викладачі, які спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної;
 • аудиторії коледжу обладнані всім необхідним для успішного навчання;
 • викладачі застосовують сучасні методики навчання та використовують навчальні посібники, що дозволяють досягати високих результатів у вивченні англійської мови;
 • навчання відбувається в невимушеній обстановці, тому учні можуть “розслабитися” в спілкуванні та застосовувати живу мову;
 • групи формуються на основі тестування, що відбувається в Західно-Фінляндському коледжі в перший день проекту;
 • на один тиждень проекту передбачено 25 академічних годин занять.

 

Екскурсійна програма

Гельсінкі – столиця Фінляндії, розташована на узбережжі Балтійського моря, чарівне місто вишуканої архітектури, «культурна столиця світу», а у 2001 році ще й найкраще місто для життя у світі.

Таллінн – батьківщина Skype і перше місто у Європі, яке зробило громадський транспорт безкоштовним для своїх жителів. Це столиця, найбільше місто і головний порт Естонії. Головна площа Таллінна – Старе місто (Tallinna vanalinn) – його серце, включене до Списку світової спадщини ЮНЕСКО. Вузькі вулички, численні старовинні вежі, фортечні мури, готичні будинки, собори, старі ринки та численні музеї – це все про Таллінн.

Турку – найстаріше місто Фінляндії та колишня її столиця. Річка Аура, море й архіпелаг, гармонійне поєднання старих і нових будівель надають місту і його околицям неповторний колорит. Турку багатий історичними пам'ятками. Символ міста, національна святиня - Кафедральний собор - найстаріша будівля в Турку, один з найцінніших пам'ятників архітектури країни. Ще одна перлина Турку - середньовічний замок, у якому зараз музей, де знаходяться експозиції, присвячені життю людей в різних епохах. Турку – місто, яке неможливо не полюбити.

Тампере – місто, центральна частина якого розташована між двома озерами, поверхні яких різняться між собою на 18 м. Наповнене визначними пам'ятками: храмами, музеями, парками, атракціонами. Ми оглянемо історичну частину міста, погуляємо берегом мальовничої річки Таммеркоскі та відвідаємо Лютеранський кафедральний собор Тампере.


Вік

7–17


Вартість

Вартість у євро: 450 грн (Є можливість долучатися групами від 12 осіб. Педагогам-супроводжуючим - пройти програму підвищення кваліфікації)


Телефон

+380 (96) 219 44 90


Посилання


Адреса

За межами України
Фінляндія, м. Гуйттінен

Як дістатися?

 • 1 варіант: проїзд автобусом єврокласу за маршрутом Львів – Таллін – Гельсінкі – Гуйттінен – Львів + квитки на паром Таллін – Гельсінкі – Таллін
 • 2 варіант: добиратися самостійно до Тампере (звідти - 77 км до м. Гуйттінен) або Гельсінкі (180 км до м. Гуйттінен)