Indigo Mental Club - Одеса

Indigo Mental Club - Одеса


Центри інтелектуального розвитку "Indigo Mental Club" були створені, щоб дати дітям від 5 до 14 років можливість розкрити і реалізувати всю свою геніальність і всі приховані можливості мозку.

В основу програми покладена ментальна арифметика - методика усного рахунку, яка поширена в 52 країнах світу. Методика одночасно розвиває праву і ліву півкулі мозку. Заняття з викладачем проходять в спеціально обладнаних центрах нa рахівницях aбaкуc (copoбaн). Вдома діти тренуються за допомогою унікальної онлайн-програми, яка дозволяє зробити процес навчання більш простим і водночас більш цікавим для дитини.

Курс розрахований на різні вікові групи: 5-6, 7-8, 9-11, 12-14 років. Заняття побудовані таким чином, щоб методично тренувати всі області головного мозку, удосконалювати уяву, інтуїцію, креативну спрямованість, а також дрібну моторику. В цілому ментальна арифметика позитивно впливає на успішність дитини в школі і на успіх в різних сферах життя.

Місія «Indigo Mental Club» - це всебічне інтелектуальне зростання дітей! Прорив в розумовому розвитку дитини ви чітко побачите вже через кілька місяців занять!

Представництва в Одесі:

Київський р-н

Вул. Жемчужна, 1, "Мрія"

Вул. Левітана 62, "Планета Дитинства" i 

Приморський р-н

Вул. Грецька 1а, IMPAKT HUB , 3 поверх

Пр. Шевченка 10, Школа 62

Вул. Водопроводна 13, школа 79

Суворовський р-н

Вул. Марсельська 38, клуб МАК

Маліновський р-н

Вул. Космонавтів 11, центр Азбука

ЖК 7 небо

пмт.Авангард, вул. Торгова 15

р-н Слободка

Вул.Грушевського 39 е

C. Ліманка, ж/м Совіньйон

Ж/М Совіньйон, вул. Набережна 4а

С. Великий Дальник

Вул. Покровська 48
Контакти

+380 (67) 518 67 61

nedaivoda.indigo@gmail.com


Посилання


Адреса

Одеса
Вул. Грецька 19, Приморський район