INGAME – перші великі квести у Дніпрі

INGAME – перші великі квести у Дніпрі


Квест-кімнати INGAME – перші великі квести в Україні

 


Квест-кімнати або квести насправді – це один із наймолодших форматів відпочинку в Україні. 2014 року ми вперше дізналися, що таке квест-кімната. Цей неймовірний об'ємний світ виявився настільки захоплюючим, що того ж дня ми вирішили, що станемо його частиною!

Перша квест кімната у Дніпрі нового формату

На той час у Дніпрі вже було багато квест-кімнат. Але ми не пішли їхнім шляхом. Ми знайшли величезний підвал площею 140 кв. У ньому можна було відкрити три або навіть п'ять звичайних квест-кімнат, але ми ризикнули і віддали весь простір під один проект! Наш перший квест "Точка доступу" - це далеко не одна "квест-кімната" у Дніпрі, це цілих 11 "квест-кімнат": коридор, КПП, кімната допитів, карцер, в'язниця, кабінет начальника штабу... І все це гравцям доведеться виявити та пройти за 100 хвилин. І люди оцінили нашу ідею, підтримали нас своїми численними відгуками та коментарями. "Точка доступу" нікого не залишила байдужим.

Розвиваємо логіку та мислення

Сьогодні ми пропонуємо Вам вже цілих 4 “великих” квести у Дніпрі, в яких може грати від 2-х до 14-ти осіб. І, звичайно, загадки у наших квест-кімнатах відрізняються від звичного формату. Вам потрібно не просто зіставити чи знайти коди! Тут треба діяти всією командою, а наодинці – не впоратися.

Навіть за максимальної кількості гравців, у квесті кожному знайдеться завдання.

А формат цих завдань такий, що просто порівняти дані недостатньо. Потрібно подумати! Включити логіку та уяву. Адже тільки тоді відбувається повне занурення. Пошуки правильного рішення динамічні, сповнені ідей та обговорень. І коли ви знаходите відповідь, це стає справжньою перемогою, а не випадковим підбором чисел.

Емоції та квести

Ще одна фішка, яку завжди високо оцінюють наші гравці – це яскравий фінал гри. У кожному квесті Ingame на вас чекає зовсім несподівана розв'язка. Це не просто відкриття дверей, це завжди своєрідне шоу, яке запам'ятовується надовго. У цьому нам допомагає чіткість сюжету, звук, світло і, звичайно, розмір ігрового простору, в якому є де розвернутися.

Ми намагаємося створювати якнайбільше приводів для емоцій! Тільки такі квести у Дніпрі здатні вразити по-справжньому.

Корпоративні ігри у квест-кімнатах INGAME

Як правило, у квест-кімнатах може грати 4-5 осіб, тому не будь-який корпоратив чи День народження може туди поміститися.

Наші щедрі ігрові габарити успішно вирішують цю проблему! Ви можете грати в одному квесті компанією до 14 гравців. Також є можливість розрахуватись банківською карткою або здійснити безготівковий розрахунок з рахунку підприємства.

Саме тому нашими постійними клієнтами є такі великі компанії, як “ПриватБанк”, “Київстар”, “MaсDonalds”, “Інтерпайп” та інші.

День народження у квест-кімнатах INGAME

З кожним днем ​​все більше людей наважуються провести свій День народження у квесті, а спробувавши один раз, приходять до нас знову та знову. Добре, що асортименти дозволяє вибрати квест на будь-який смак.

У кожній квест-кімнаті є спеціальний дитячий формат, який ідеально підходить для наймолодших гравців. У квест-кімнаті "Legion" із захопленням грають дітки від 7-ми років. Також у нас є невелике кафе, де можна з'їсти святковий тортик або піцу після гри. Це дуже хороша альтернатива замовлення ресторану після квесту - вам нікуди не потрібно їхати і чудовий настрій після гри не буде витрачено під час переїзду.

Квест-кімнати у Дніпрі на будь-який смак

Ingame дуже різний! Переходячи від квесту до квесту, ви не знайдете жодної деталі, що повторюється. У кожному проекті – власний дух, свої відчуття. На питання "який з квестів краще" багато клієнтів кажуть, що їх неможливо порівняти. При цьому 8 із 10 команд, які пройшли один наш квест, протягом наступних 6 місяців проходять і всі інші.

Цілком різні формати гри, різні тематики, рівні складності та страху в наших квестах міста Дніпро. Єдине лише одне – бажання зробити вашу гру найвражаючою та яскравою!

Ми запрошуємо всіх, хто ніколи раніше не бував у квест-кімнатах, приєднатися до цього неймовірного руху! Просто спробуйте будь-який із квест-проектів Ingame!

А для тих, хто пройшов безліч квестів, у нас припасені особливі фішки, яких ви не зустрічали раніше. Нам є чим вас здивувати!


Час роботи

Пн–Нд 08:00–22:30.


Контакти

380 (67) 570 07 33
ingm.com.ua@gmail.com


Посилання


Адреса

Дніпро
пр. Слобожанський, 125 (минул. Правди), 125

Як дістатися?

Адреси наших квестів у Дніпрі:

  • "Штам" - вул. Олеся Гончара, 6
  • «Щоденник вампіра» – вул. Олеся Гончара, 6
  • «Амонг АС» – вул. Олеся Гончара, 6
  • «Від Захід сонця до Світанку» - вул. Олеся Гончара, 6

 

  • «X-MEN» – проспект Слобожанський (колишній Правди), 125.
  • «Майнкрафт» – проспект Слобожанський (колишній Правди), 125.
  • «Портал супергероїв» – проспект Слобожанський (колишній Правди), 125.
  • «Врятувати професора Харріса» – проспект Слобожанський (колишній Правди), 125.

 

  • "Silent Hill" - вул. Короленка, 14.
  • "Гаррі Поттер" - вул. Короленка, 14.