Змагання роботів сумо



Студенти трьох провідних університетів та учні інжинірингової школи візьмуть участь у змаганнях роботів сумо.

Національний Університет “Києво-Могилянська Академія”,  Український католицький університет, Київський авіаційний університет  та інжинірингова школа #brobots проведуть (візьмуть участь)  змагання для студентів технічних факультетів.  Змагання, за ініціативою Андрія Глибівця, декана факультету інформатики НАУКМА вперше пройшли рік  тому для 50 студентів?  Цього року змагання проходитимуть у більшому складі учасників. 

РобоСумо — це міжнародний формат змагань, що з'явився в Японії в 1989 році. Правила нагадують традиційні японські бої сумо: два роботи на арені намагаються виштовхнути суперника за межі кола або залишитися єдиним діючим учасником. Подібні заходи сприяють розвитку робототехнічних навичок і залучають молодь до створення інновацій. 

Підготовка для РобоСумо тривала майже три місяці, для розробки свого робота сумоїста команди отримали набори деталей від головного партнера  - виробника систем охорони та контролю доступу U-Prox, таким чином принцип рівних умов та підтримки студентства був витриманий. Для змагань команди готують за однаковим принципом: в одній вазі і однаковій вартості деталей роботів, що можуть вирізнятися дизайном та спецефектами.   

За виконанням правил слідкуватиме суддя Ярослав Возний.

Завдяки підтримці U-Prox команди мали однакові умови для створення роботів і  змогли продемонструвати свої навички у таких сферах, як проектування, паяння, тестування та програмування. Роботи учасників вирізняються дизайном, технічними характеристиками та спеціальними ефектами.

Цього року до участі подано 8 команд, серед яких будуть представлені найкращі студенти від кожного університету. Переможці отримають головний приз у розмірі 42 000 грн 

Серед запрошених  гостей були: випускниця Могилянки Люба Шипович, Dignitas Foundation,  Катерина Венжик канал Мейканемо.

Змагання з РобоСумо спрямовані на популяризацію технічних наук, розвиток інтересу до робототехніки та мотивування студентів до створення інноваційних рішень. За аналогією з першими японськими змаганнями, що розпочалися з 33 роботів і досягли масштабу 4 000 учасників у 2001 році, організатори сподіваються, що цей формат стане новим поштовхом до розвитку інженерних талантів в Україні.

Партнером змагань став український  бренд U-PROX - провідний виробник систем охорони та контролю доступу. Це компанія повного циклу – від прототипів та ідей до реалізації та виробництва. З 1991 року  U-PROX створюють інноваційні та надійні охоронні системи, які гарантують безпеку та є доступними для кожної родини та бізнесу."

Інфопартнери РобоСумо: канал Мейканемо та Tech


Коли

23 Грудня 2024 - 5 Січня 2025, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

17+


Посилання


Адреса

Київ