Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Курси комп’ютерної графіки – “Основи Adobe Photoshop”

Курси комп’ютерної графіки –  “Основи Adobe Photoshop”


Курси Photoshop для дітей базується на вивченні основих інстументів та функцій Photoshop.

На уроках в данному напрямі діти зможуть легко відредагувати колір, контраст, освітлення, баланс кольорів, прибрати зайві об’єкти, застосувати фільтри і зробити багато іншого. Ми обрали саме це програмне забеспечення, бо воно дає змогу отримувати результат кожного уроку та містить основні поняття та принципи обробки зображень. Все для обробки зображень в одній програмі!

Курси Photoshop для дітей – результат курсу

Курси Photoshop для дітей навчає коригувати недоліки у фотографіях і зображеннях. Зроблять колажі із застосуванням різноманітних ефектів. Зможуть створювати макети сайтів і графіку. Створять красиві і оригінальні листівки. Кожен знайде в цій програмі той напрямок, який йому ближче і цікавіше, щоб використовувати свої навички в подальшому. Дітей, що освоїли наш курс, чекає перспективне майбутнє в сфері комп’ютерного дизайну!

Курси комп’ютерної графіки дає реалізацію творчій особистості. Творчість розкриває всі грані і особливості індивідуальності, допомагає самовираженню. Доторкніться до світу справжньго сучасного мистецтва. Ми навчимо тебе створювати не просто зобаження, а творити сучасне цифрове мистецтво.


Вік

6+


Вартість

Ціна курсу за 1 місяць(4 заняття): 1200 грн


Телефон

+380 (63) 172 12 20


Посилання


Адреса

Київ
проспект Перемоги, 131А