Осінній набір дітей 7-14 років в Малу Комп'ютерну Академію IT STEP

Осінній набір дітей 7-14 років в Малу Комп'ютерну Академію IT STEP


Чому батьки та діти обирають IT STEP Academy?

✔У нас діти вчаться навичкам майбутнього, що зроблять їх успішними

✔Навчальні програми відповідають тенденціям розвитку ІТ-сфери

✔Наші викладачі – молоді, професійні та дружні

✔Заняття проходять у сучасному та цікавому форматі

✔Ми пропонуємо зручний графік занять.

 

У програмі навчання:

▪основи створення сайтів та web-технології

▪3D-моделювання та друк

▪візуальне програмування та креативний дизайн

▪Game Art та створення комп’ютерних ігор

▪робототехніка та розробка мобільних додатків

▪PhotoLab, YouTube та багато іншого.

 

Комп’ютерна академія допомагає визначитися з майбутньою професією в ранньому віці!

Діти вивчають багато цікавих предметів, аби потім визначитися, який напрямок їм найбільше підходить. Випускник Junior IT STEP Academy вміє краще аналізувати і використовувати всі можливості, бути кмітливим і ухвалювати рішення швидше або знаходити нестандартні рішення. Це вигідно відрізняє наших студентів від однолітків та допомагає реалізувати свій лідерський потенціал.

 

Для оцінок – альтернативний щоденник 

У Малій Комп’ютерній Академії немає класичного паперового щоденника, куди викладач ставить оцінки. Ми користуємося системою МyStat. Це не просто онлайн-ресурс з оцінками, списком домашніх завдань і розкладом занять. Ця система мотивує студента Малої Комп’ютерної Академії бути активним і вчитися добре, а батькам дозволяє побачити успішність і контролювати процес.

 

Бонуси і заохочення

Система MyStat дає можливість заохочувати студентів за хороші оцінки, виконання домашніх завдань і дисципліну. Чим краще дитина вчиться – тим більше бонусів (кристалів)  нараховує система. Потім ці бонуси можна обміняти на цікаві і цінні товари та гаджети. Тому діти мають додаткову мотивацію добре вчитися.

 

Викладачі – справжні професіонали

У Малій Комп’ютерній Академії викладають фахівці-практики – справжні професіонали своєї справи. У кожного з них за плечима – кілька років роботи у сфері інформаційних технологій. Вони, як ніхто інший, знають, яких фахівців потребує ринок, які спеціальності є затребуваними і стрімко розвиваються. Тому у Малій Комп’ютерній Академії дітей насправді готують до майбутнього і спонукають їх здобувати ті навички, які гарантовано знадобляться незалежно від професії.

 

Гнучкий графік навчання

Навчання у Малій Комп’ютерній Академії не перешкоджає навчанню у загальноосвітній школі. Для дитини можна обрати заняття по буднях кілька разів на тиждень або по вихідних. Діти займаються у невеликих групах у сучасних комп’ютерних класах. Заняття мають лише практичний характер: діти працюють на комп’ютерах, фотографують у професійній фотостудії, створюють свої ігри та сайти тощо.

 

Оберіть для дитини перспективне майбутнє! Навчіть її бути цілеспрямованою і досягати успіху! Деталі за телефоном (067) 699-57-75 або на сайті
Коли

Пн–Пт 09:00–19:00, Сб 09:00–15:00, Нд 10:00–15:00.


Вік

7–14


Вартість

Ціна за місяць (від) : 816 грн


Телефон

0676995775
0504889952
0737978898


Посилання


Адреса

Тернопіль
пр-т С. Бандери, 83, 3 поверх (вхід зі сторони кафе "Бескид")