Аніматор Бравл Старс (Brawl Stars) в Києві

Аніматор Бравл Старс (Brawl Stars) в Києві


Чергова Новинка-ексклюзив від Квестманія. Нова програма Бравл Старс (Brawl Stars), заснована на однойменній популярній серед хлопчиків і дівчат, грі!

Ігри Brawl Stars - це одне з найбільш популярних напрямків в ігровому світі з жанру МОВА, де вам потрібно буде поодинці або командою з трьох бійців перемагати ворожі загони. Кількість гравців, які грають в цю гру, зашкалює, і, напевно, її можна віднести до однієї з найбільш топових ігор на сьогоднішній день.

У компанії Квестманіі є 4 скіна героїв, які ви зможете замовити на дитячий день народження.

Наближається день народження дитини і ви хочете зробити свято веселим і яскравим? Тоді вам потрібні аніматори Бравл Старс (Brawl Stars), які зможуть пожвавити ваше свято і наповнити його цікавими іграми, конкурсами, змаганнями і поздоровленнями. Також, ви можете замовити день народження в стилі квест.

Можете замовити від одного аніматора до цілої команди аніматорів і дитячі шоу. Якщо хочете зберегти тематику Бравл Старс (Brawl Stars) протягом усього дня народження, дитячі шоу може проводити артист в костюмі Бравл Старс (Brawl Stars) відповідного всій стилістиці свята Бравл Старс (Brawl Stars).

Аніматор Бравл Старс (Brawl Stars) НА день народження можна замовити в кафе, ресторан, дитячий сад, школу або додому

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Бравл Старс (Brawl Stars) в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр