Аніматор Фортнайт (Fortnite) на дитячий день народження в Києві

Аніматор Фортнайт (Fortnite) на дитячий день народження в Києві


Fortnite - популярна комп'ютерна гра 2020 року

Фортнайт - одна з найпопулярніших ігор на сьогоднішній день. Захоплююча графіка, цікаві завдання, красиві герої, ось чим пояснюється шалена популярність цієї гри. У цієї гри десятки мільйонів фанатів по всьому світу, і їх кількість не перестає рости. Якщо ваша дитина є одним з них, то герої з улюбленої гри, приведуть його в повне захоплення. Наш аніматор стане капітаном команди ваших дружних гостей, подарує їм посмішки, гарний настрій і звичайно, незабутні пригоди!

Наближається день народження дитини і ви хочете зробити свято веселим і яскравим? Тоді вам потрібні аніматори Фортнайт, які зможуть пожвавити ваше свято і наповнити його цікавими іграми, конкурсами, змаганнями та привітаннями. Також ви можете замовити день народження в стилі квест.

Можете замовити від одного аніматора до цілої команди аніматорів і дитячі шоу. Якщо хочете зберегти тематику Фортнайт протягом усього дня народження, дитячі шоу може проводити артист в костюмі, відповідному всій стилістиці свята Фортнайт.

Аніматор Фортнатй На день народження можна замовити в кафе, ресторан, дитячий сад, школу або додому.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Фортнайт (Fortnite) на дитячий день народження в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр