Аніматори Герої в масках на дитяче свято в Києві

Аніматори Герої в масках на дитяче свято в Києві


Аніматор Герої в масках на дитяче свято

Діти обожнюють наслідувати когось і у них часто з'являються кумири. Як же здорово бути схожим на свого героя, особливо якщо цей герой - такого ж віку, як і ти! Мультфільм «Герої в масках» розповідає історію трьох маленьких друзів - дівчинки Амайя, і двох хлопчиків Грега і Конора. Ці хлопці звичайні школярі, але як тільки їх друзям і місту загрожує небезпека, вони перевтілюються в супер-героїв «героїв в масках»! Мультфільм або мультсеріал «Герої в масках» - унікальний в своєму роді! У ньому героями недорослі, а діти. Аніматор Конор - це Кетбой, а значить, дуже спритний, сильний і швидкий, немов Кіт. Грек - Гекко, він як ящірка вміє бігати по стінах і стелі. Амайя - Алет, як сова вміє бачити в темряві і вміє літати. Ви бачите, що кожен герой відрізняється від іншого, та кожна дитина зможе вибрати персонажа собі до душі і ніхто не буде обділений!

Аніматори Герої в масках на свято

Мультфільм «Герої в масках» розрахований на дітей дошкільного віку та молодшого шкільного віку, тому наші програми також відповідають віку шанувальників дитячого мультсеріалу «Герої в масках». І ось зовсім недалеко від вас трапилася біда і один аніматор з мультсеріалу Герої в масках прилетів до вас, щоб разом з дітьми вирушити у пригода і врятувати своїх друзів! Ви можете обрати для своїх дітей абсолютно будь-яку ігрову програму, підібрати квест-пригоду або провести тематичну вечірку з аніматором Амайя, аніматором Конором або аніматором Греком. Ми постараємося зробити це вечір незабутнім! Дівчатка і хлопчики будуть раді, якщо ви запросите дитячих аніматорів Героїв в масках на День народження дитини або будь-який інший дитяче свято. З нашими кращими аніматорами Герої в Масках так весело грати і веселитися, що дітки ще довго будуть із захопленням згадувати час, проведений разом. Замовити аніматорів для дітей на свято в образі Героїв в масках в Києві та Київській області можна додому, в дитячий сад, в школу, в ресторан або в кафе, на природу. Аніматори Герої в Масках буду виконувати справжній фурор на святі для дітей! З цими яскравими аніматорами точно ніхто не зможе зрівнятися.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Герої в масках на дитяче свято в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр