Аніматори Індіанці на дикому заході на дитячий День народження в Києві

Аніматори Індіанці на дикому заході на дитячий День народження в Києві


Винуватець вашого дитячого свята - жвавий і швидкий дитина-шибайголова, який не може всидіти на одному місці? Тоді аніматори індіанці на день народження дитини - ідеальний варіант для проведення дня народження активної дитини. Протягом декількох годин цікавого дитячого свята з аніматорами Ваш непосида завжди буде при ділі: його і його друзям чекає захоплююча подорож з веселими індіанцями, які знають так багато цікавих історій для дітей, пісень і цікавих ритуальних танців, улюблених всіма індійцями.

Аніматори індіанців на день народження дитини - розваги для бешкетника

В ході веселого свята з аніматорами індіанцями дитина дізнається багато пізнавальних фактів про індіанців і їх життя, і отримає багато навичок, проявляючи свою спритність, влучність і кмітливість. Наші індіанці - це найдобріші, талановиті і шановні жителі древніх племен. Аніматори індіанці навчать дітей вірити в добро, в сили природи і прислухатися до самих себе. Веселі та запальні індіанці зможуть привернути увагу активних дітлахів і завоювати серце кожного з дітей.

Висококваліфіковані аніматори, педагоги і психологи з усім професіоналізмом підійдуть до організації дитячого свята, приділять увагу кожній дитині, не залишивши без уваги жодного з дітей. А для іменинника у індіанців особливий подарунок - індивідуальне привітання і оригінальне представлення святкового торта.

Замовити аніматора індіанця в нашому агентстві, значить відповідально підійти до організації свята на честь дня народження Вашої дитини в Києві. Ми гарантуємо веселе свято для дитини, заохочувальні призи, цікавий реквізит і море задоволення.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Індіанці на дикому заході на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр