Аніматор Халк на дитячому святі в Києві

Аніматор Халк на дитячому святі в Києві


Аніматор Халк - страшна сила!

Персонаж з дитячого коміксу, а згодом фільму і мультсеріалу неперевершений Халк став одним з найулюбленіших героїв діток від 5 до 12 років. За легендою в одній з лабораторій простий вчений стає мимовільним учасником експерименту. Тепер, коли він відчуває гнів, то перетворюється на величезного зеленого монстра і тільки любов і дружба здатні зупинити руйнування, а також вміння керувати своїми почуттями, емоціями і, звичайно ж, своїми думками. Незважаючи на те, що сюжет кінострічок досить простий, діти переживають за величезне зелене чудовисько і дуже хочуть допомогти йому подолати труднощі. Досить динамічний, ефектний і просто цікавий фільм і такий же дитячий серіал змусив нас написати відразу кілька програм для проведення аніматорами свят для дітей в Києві та Київській області.

Аніматор Халк на дитячому святі

Квестманія гарантує, що День народження дитини з аніматором Халком і будь-яке інше свято для дітей запам'ятається всім гостям заходу, як неймовірно видовищна і чудова подія. Страшний і жахливий дитячий аніматор Халк не такий вже і страшний! Просто він трохи розсердився, але ваші діти зможуть знайти до нього підхід і свято пройде просто чудово! Як ніхто інший кращий аніматор Халк зможе розповісти хлопцям, як себе потрібно вести в суспільстві, що необхідно вміти управляти своїми емоціями і стримувати негативні пориви. Діти, як губки, вбирають все, що відбувається, тому в формі гри швидко приймуть ненав'язливий урок із самоконтролю - це в життя точно стане в нагоді! Незважаючи на гадану серйозність персонажа свято для дітей пройде дуже весело і захоплююче! Безліч програм на дитячий День народження дозволять провести свято з аніматором в дитячому саду і в школі, в кафе і ресторані і, що не менш важливо, прямо у вас вдома! Хоч для Халка потрібно багато місця, але веселий аніматор Халк зуміє організувати дитяче свято так, що навіть найменше приміщення перетвориться в іподром веселощів і радості! Майстер-клас, шоу програма, тематична вечірка, дитяче свято, випускний, дискотека - всюди Халк стане довгоочікуваним гостем. Замовити аніматора Халка на свято, це значить зробити дівчаткам і хлопчикам кращий сюрприз року!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. 

Деталі цін уточнюйте у менеджера +380 (98) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Халк: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр