Аніматор Харлі Квін на дитячий День народження в Києві

Аніматор Харлі Квін на дитячий День народження в Києві


Аніматор Харлі Квінн на дитяче свято

Напередодні свята у дітей батькам, часом буває складно визначитися з вибором способу для аніматора і саме тематикою урочистості. На дитячий день народження і для організації дитячого свята вдома, в школі, в дитячому саду, в кафе або в ресторані ви можете вибрати будь-який образ для аніматорів. Зрозуміло, є герої, які підходять тільки для свята дівчаток або хлопчиків, для малюків або для підлітків. Аніматор Харлі Квінн якраз відноситься категорії костюмів на свято для дітей старшого шкільного віку або підлітків. Аніматор Харлі Квінн - це персонаж коміксів, дівчина-психолог, яка пов'язала свою долю з божевільним і неординарним Джокером. Яскрава, незвичайна, динамічна, сильна, креативна - така Харлі Квінн.

Всі програми для дитячих свят написані професіоналами для певних вікових груп дітей, а проводять свято кращі провідні і фахівці дитячої анімації. Свята виходять креативними, веселими, милими, смішними і сучасними! Діти і підлітки завжди в повному захваті, а батьки раді, що зуміли організувати найкраще свято для своїх дітей. Багато дівчаток хочуть наслідувати чарівною Харлі Квін , і будуть раді провести вечір в компанії з їхнім кумиром. Аніматор Харлі Квін, безумовно, дуже яскравий і активний персонаж і найкращий аніматор чи не вдарить в бруд обличчям.

З аніматором Харлі Квінн можна провести будь-яку програму, навіть саму неординарну і яскраву! Стильний образ аніматора Харлі Квінн підійде для дитячих вечірок і дискотек. Такого веселощів ще у вас не було! Образ для аніматора Харлі Квінн прекрасно підійде для будь-якого торжества. Можна замовити на свято для дітей і день народження дитини аніматора Харлі Квін в парі з Джокером, Клоуном, Бетменом і будь-яким іншим героєм коміксів і мультфільмів про супер-героїв.

Дитячий аніматор в образі Харрлі Квінн для дітей знає секрети, як зайняти дівчисьок і хлопчиськ, і подарувати їм найкарколомніший свято! Поспішайте запросити аніматора Харклі Квінн прямо до себе додому - приголомшливі веселощі гарантовано!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, можна розробити квест програму!


Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Харлі Квін на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр