Аніматор Пеппі Довга панчоха на дитячий День народження в Києві

Аніматор Пеппі Довга панчоха на дитячий День народження в Києві


Захоплюючі пригоди з Пеппі Довга панчоха

На дитячому Дні народження і будь-якому іншому святі для дітей має бути шалено весело! Смішна і пустотлива Пеппі з книги і фільму «Пеппі Довга Панчоха» знає це, як ніхто інший! Рудоволоса мандрівниця допомагає дітям знову стати дітьми, а не маленькою копією дорослих. Веселощі, Фантазія, Казка і Пригоди - ось що саме відома письменниця Астрід Ліндгрен вважає важливим в дитинстві, а не манірні манери і суворе дотримання правил.

Аніматор Пеппі - Довга панчоха на дитячому святі

Пустощі з Пеппі Довга Панчоха

Кращий аніматор на День народження дитини, це, зрозуміло, Пеппі Довга панчоха! Незважаючи на те, що Пеппі мрійниця, вона і досить самостійна дитина. Вона вміє готувати, прибирати і взагалі жити самостійним життям. Тому з нею на дитячому святі діти будуть не тільки пустувати, але і вчитися чомусь новому. На день народження вашої дитини аніматор і наша прекрасна команда придумаємо особливу програму, яка 100% захопить дітей і підійде саме для вашого події. Дитячий аніматор в дитячому саду, в школі, в кафе і ресторані, у вас вдома в Києві та Київській області в образі дівчинки Пеппі стане кращим другом і для дівчат, і для хлопців! Радість, конкурси, забави, сміх, веселощі, мильні бульбашки, пригоди, посмішки, повітряні кулі, чудеса, перетворення, жарти, танці, подорожі - все це буде з нашим аніматором Пеппі Довга Панчоха на святі для дітей! Маленькі гості отримають небувале задоволення від забавних ігор на дитячому Дні народження і попросять вас ще раз замовити нашого професійного аніматора. Хто-хто, а Пеппі вміє дивувати і радувати !!! Запрошуйте аніматора Пеппі Довга Панчоха як на День народження так і на будь-яке інше свято для дітей до малюків, так і до школярів. Ми зуміємо організувати феєричний дитяче свято!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.

 


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Пеппі Довга панчоха на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр