Аніматори Пірати Карибського моря на дитячий День народження

Аніматори Пірати Карибського моря на дитячий День народження


Аніматори Пірати Карибського моря на дитячий День народження

Пірати - улюблені герої дітей назавжди! І якщо попередні покоління ховалися з ліхтариком під ковдрою, щоб дочитати про пригоди Сільвера, Біллі Бонса і Ко, то сучасні діти з завмиранням серця стежать за пригодою Джека Горобця - персонажа дуже суперечливого, хитрого і підступного, але в той же час сміливого, розумного та з вмінням домовлятися. Є в ньому щось від великої дитини, дорослого, який зберіг безпосередність, пов'язану з непродуманістю вчинків; відкритість до наївності; дружелюбність з відкритим серцем. Чи не тому День народження або будь-яке інше свято з піратами Карибського моря користується такою популярністю? Напевно, так, адже захід будується на основі пригод персонажів фільму «Пірати Карибського моря» і його продовження.

Наше агентство Квестманія, що надає послуги в Києві та Київській області, в сценарій на тему «Піратів Карибського моря» включило активні елементи з фільму: боротьбу з ворогами і пошукові пригоди. У стандартній програмі задіяні найулюбленіші дитячі розваги: ​​активні ігри і танці, відгадування загадок і спокійні ігри на фінал. Така програма - це море веселощів, заводних танців, активних пошуків правильних рішень і, звичайно ж, відчуття захоплення після перемоги пустотливої команди капітана!

При бажанні (а іноді і при необхідності) сценарій дитячого Дня Народження з піратами може бути змінений. Це може стосуватися тривалості або присутності додаткових героїв, введення нових шоу та ігор, корекція ходу заходу в залежності від місця проведення. Але в будь-якому випадку батьки можуть бути спокійні: нудьгувати не доведеться нікому - аніматор Пірат на День народження для того і приходить, щоб завзяте веселощі і щирий сміх лунали протягом усієї програми.

Аніматор Пірат на дитячому святі

Аніматор Пірат може приїхати в садок, школу або ж просто на День Народження до вашої дитини в ресторан. Де б не проходило свято і скільки б гостей Ви не запросили, наші професійні актори впораються з будь-якою аудиторією.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Пірати Карибського моря на дитячий День народження : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр