Аніматор Ронін (Drift) Фортнайт (Fortnite) в Києві

Аніматор Ронін (Drift) Фортнайт (Fortnite) в Києві


Аніматор Ронін (Drift) Фортнайт (Fortnite) в Києві

Якщо ви помітите елегантну маску "Кицуня", будьте впевнені перед вами Drift (Ронін) ховає обличчя від ворогів, його крутий стиль не можна переплутати ні з яким іншим. Drift досконало володіє навичками бою, знає як перемогти суперниками і привести до перемоги. Разом з ним вашій дитині і його веселій компанії точно не буде нудно!

Наближається день народження дитини і ви хочете зробити свято веселим і яскравим? Тоді вам потрібні аніматори Ронін (Drift) Фортнайт, які зможуть пожвавити ваше свято і наповнити його цікавими іграми, конкурсами, змаганнями та привітаннями. Також, ви можете замовлення день народження в стилі квест.

Можете замовити від одного аніматора до цілої команди аніматорів і дитячі шоу. Якщо хочете зберегти тематику Фортнайт протягом усього дня народження, дитячі шоу може проводити артист в костюмі Ронін (Drift), відповідному всій стилістиці свята Фортнатй.

Аніматор Ронін (Drift) НА день народження можна замовити в кафе, ресторан, дитячий сад, школу або на будинок

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, ми можемо розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера +380 (98) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Ронін (Drift) Фортнайт (Fortnite) в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр