Аніматор Санта Клаус на дитячий День народження в Києві

Аніматор Санта Клаус на дитячий День народження в Києві


Викликати аніматора Санта Клауса додому

Хочете, щоб Новий рік тривав і влітку? Замовте нашого дитячого аніматора в образі Санта Клауса - і новий рік буде цілий рік! Санта Клаус - це Дід Мороз, тільки на іноземний лад. Його костюм трошки відрізняється від традиційного діда-морозівського. З дитячим аніматором Санта Клаусом будь-яке дитяче свято пройде весело, як на Новий рік! Навіть в образі Санта Клауса аніматор може провести день народження дитини. Аніматор Санта Клаус на дитяче свято - це зимові веселощі в будь-якому місяці! Наша команда готова прибігти по вашому дзвінку в будь-яке місце. Ви можете викликати аніматора додому, в дитячий сад, в школу, в ресторан, в кафе.

Аніматор Санта Клаус на дитячому святі

Тепер ви можете замовити аніматора Санта Клауса для дітей на будь-яке свято в будь-який час року! Прямо зараз, щоб порадувати дівчаток і хлопчиків своїми класними програмами кращий аніматор Санта Клаус вже мчить до вас! Зі своїми друзями аніматорами в образі ельфів, Сніговика Олафа, Оленями, Сніговою Королевою і Снігуронькою дитячий аніматор Санта Клаус на свято. Аніматор Санта Клаус в Києві та Київській області підготував найвеселіші розваги. У аніматора для дітей Санта Клауса є шоу програми, майстер-класи, квести, інтерактивні вистави, вечірки та дискотеки. А ще величезна безліч веселих конкурсів, ігор, пісень, танців та інших розваг! А якщо наближається Новий рік, то можна недорого запросити аніматора додому Санта Клауса і його друзів на Новий рік, щоб організувати для дітей найвеселіше привітання. Всі програми унікальні і дуже веселі! Так що поспішайте замовити аніматора Санта Клауса для дітей на будь-яке свято!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Санта Клаус на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр