Аніматор Щенячий патруль на дитячий День народження в Києві

Аніматор Щенячий патруль на дитячий День народження в Києві


Цуценята-рятувальники з мультфільму «Щенячий патруль»

Ви ще не знаєте хто такі Райдер, Гонщик, Маршал, Скай, Здоровань, Роккі, Зума і Капітан Палтус?! Ми впевнені, що ваші діти знають! Веселі цуценята з мультфільму «Щенячий патруль» стануть прекрасним прикладом відваги і дружби для ваших дітей. Рятувальна команда кожен день бере участь у веселих, а іноді навіть небезпечні події і завжди приходить на допомогу своїм друзям. Мультфільм розповідає і про те, що потрібно бути обережним і дотримуватися правил безпеки. Наше святкове агентство «Квестманія» підготувало прекрасну програму для організації та проведення дитячого свята. Дитячі аніматори в образі героїв мультфільму «Щенячий патруль» будуть веселитися і радіти разом з вашими дітьми! Вісім цуценят і Райдер - кращий їх друг, все весело і наочно пояснять своїм новим друзям, як радіти на повну котушку, але при цьому бути в безпеці!

Аніматори - цуцики на День народження

Кожен персонаж мультфільму «Щенячий патруль» гідний пильної уваги - діти в захваті від енергійних і таких різних цуценят-рятувальників! Хтось літає на вертольоті, хто працює поліцейським ... У кожного своє заняття, але головне, це те, що вони рятують потрапили в біду. Щоб ви могли замовити недорого кращого аніматора в образі цуценят, ми підготували найкрасивіші костюми і підібрали впізнавані елементи з мультфільму. Діти швидко включаться в гру і будуть з радістю брати участь у всій програмі. Кращі аніматори Києва та Київської області з великим досвідом роботи знайдуть підхід навіть до найменших учасників свята і проведуть дитячий День рожденіяі будь-який інший захід просто чудово! Розробляючи сценарій дитячого свята, ми враховуємо характерні особливості кожного героя і самого мультфільму, а також використовуємо прийоми кращих дитячих педагогів і психологів. Іменинник і всі гості дитячого свята будуть приємно здивовані якістю наших послуг. Аніматор в школі, вдома, в дитячому саду, в кафе і ресторані проведе програму, наповнену прикольними пригодами. Музичний супровід допоможе підтримати святкову атмосферу від початку свята для дітей і до кінця. Ми впевнені, що ваші діти вже чекають команду з «щенячому патруля»!

Аніматори Щенячий патруль на дитячому святі

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовних аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Щенячий патруль на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр