Аніматор Шеллі Бравл Старс (Brawl Stars) в Києві

Аніматор Шеллі Бравл Старс (Brawl Stars) в Києві


Чергова Новинка-ексклюзив від Квестманіі. Нова програма з Шеллі Бравл Старс (Brawl Stars), заснована на однойменній популярній серед хлопчиків і дівчат, грі!

Наближається день народження дитини і ви хочете зробити свято веселим і яскравим? Тоді вам потрібні аніматори Шеллі Бравл Старс (Brawl Stars), які зможуть пожвавити ваше свято і наповнити його цікавими іграми, конкурсами, змаганнями та привітаннями. Також, ви можете замовлення день народження в стилі квест.

Можете замовити від одного аніматора до цілої команди аніматорів і дитячі шоу. Якщо хочете зберегти тематику Шеллі Бравл Старс (Brawl Stars) протягом усього дня народження, дитячі шоу може проводити артист в костюмі Шеллі, відповідному всій стилістиці свята Шеллі Бравл Старс (Brawl Stars).

Аніматор Шеллі Бравл Старс (Brawl Stars) на день народження можна замовити в кафе, ресторан, дитячий сад, школу або на будинок

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Шеллі Бравл Старс (Brawl Stars) в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр