Аніматор Шерлок Холмс на дитячий День народження в Києві

Аніматор Шерлок Холмс на дитячий День народження в Києві


Аніматор Шерлок Холмс

Шерлок Холмс - відомий і шанований на весь Світ сищик. Має унікальні дедуктивні здібності помічати і запам'ятовувати найдрібніші докази, які допоможуть йому в подальшому розслідуванні. Шерлок дуже уважний, дотепний, сміливий і хитрий. З таким аніматором на святі для дітей або Дні народженні буде величезна кількість незрозумілих загадок і несподіваних поворотів сценарію. Нерозгадані таємниці, інтриги, зухвалі злочини - все це буде виведено на чисту воду і викрито маленькими детективами на чолі з найбільшим сищиком всіх часів. Зараз Шерлок приїхав до Києва шукати собі маленьких помічників для роботи над найскладнішими справами в його кар'єрі. Під виглядом дитячих свят і днів народження він проводить курси молодого сищика і обирає підходящих кандидатів під виглядом звичайного дитячого аніматора. Не пропустіть шанс і дайте вашій дитині можливість взяти участь в самих інтригуючих пригоди в його дитинстві!

Аніматор Шерлок Холмс на дитячому святі

Аніматор Шерлок Холмс може приїхати в садок, школу або ж просто на День Народження до вашої дитини в ресторан. Де б не проходило свято і скільки б гостей Ви не запросили, наші професійні актори впораються з будь-якою аудиторією.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. 

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Шерлок Холмс на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр