Аніматор Шибайголова (Maverick) Фортнайт

Аніматор Шибайголова (Maverick) Фортнайт


Аніматор Шибайголова (Maverick) Фортнайт

Maverick Шибайголова, його друге ім'я швидкість, досконало крутить баранку, піде від будь-якого недоброзичливця. Але якщо раптом ви стали його противником - стережіться, вам від нього не піти, його швидкість і спритність не залишать вам навіть шансу та перемогу. Він майстер своєї справи, стане ідеальним напарником для битви ворога!

Наближається день народження дитини і ви хочете зробити свято веселим і яскравим? Тоді вам потрібні аніматори Шибайголова (Maverick) Фортнайт, які зможуть пожвавити ваше свято і наповнити його цікавими іграми, конкурсами, змаганнями та привітаннями. Також, ви можете замовлення день народження в стилі квест.

Можете замовити від одного аніматора до цілої команди аніматорів і дитячі шоу. Якщо хочете зберегти тематику Фортнайт протягом усього дня народження, дитячі шоу може проводити артист в костюмі Шибайголова (Maverick), відповідному всій стилістиці свята Фортнатй.

Аніматор Шибайголова (Maverick) Фортнайт НА день народження можна замовити в кафе, ресторан, дитячий сад, школу або на будинок

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера +380 (98) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Шибайголова (Maverick) Фортнайт : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр