Аніматор Скаути на дитячий День народження в Києві

Аніматор Скаути на дитячий День народження в Києві


Аніматор Скаути на дитячий день народження!

Якщо Ваша дитина любить активне проведення часу, а також любить подорожувати і проводити час на природі, тематика скаутів буде в самий раз. Напевно ви читали або бачили фільми про відважних скаутів, які ходять в походи, шанують свої правила і закони, а також володіють усіма навичками виживання в дикій природі. Наш ексклюзивний аніматор Скаут занурить Ваших дітей в справжні пригоди, де їм належить пройти посвяту в скаути, а також підготувати дітей до найважчих випробувань.

Аніматор Скаут навчить Ваших дітей корисним навичкам, які зможуть допомогти, наприклад, в школі: працювати в команді і керувати нею, брати до уваги інших і займати активну громадську позицію. Крім того, скаутинг вчить надавати першу допомогу, робити речі своїми руками, діяти на лоні природи, готувати їжу і піклуватися про свої речі. Наш Аніматор проведе справжню посвяту в скаути, а також зможе підготувати дітей до найважчих випробувань. Аніматор може приїхати в садок, школу або ж просто на День Народження до вашої дитини в ресторан. Де б не проходило свято і скільки б гостей Ви не запросили, наші професійні актори впораються з будь-якою аудиторією.

Аніматор Скаут на дитячому святі

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. 

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Скаути на дитячий День народження в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр