Аніматор Смурфіки на дитячому святі в Києві

Аніматор Смурфіки на дитячому святі в Києві


Світ Смурфіки для дітей

У далекому лісі живуть дивовижні істоти - Смурфіки. І показуються вони тільки добрим і слухняним дітям! Ми впевнені, що саме ваша дитина і його друзі поводилися добре, тому до них на свято просто зобов'язані завітати Чудові Смурфіки і Прекрасна Смурфета! Разом з аніматорами Смурфіками ваші дітки будуть веселитися безтурботно і на повну, так, як це тільки вміють кумедні і милі герої найпопулярнішого мультфільм-серіалу і книги для дітей «Смурфіки»! СМУРФетно і СМУРФінічно пройде день народження дитини і свято для дітей в Києву та Київській області разом з неповторними синенькими акторами і аніматорами!

Аніматор Смурфіки на дитячому святі

Смурф-День народження або смурф-свято вдома, в школі або в дитячому саду, в кафе і ресторані для дошкільнят чи школярів - про що ще можна мріяти ?! Але в лісі живе ще й злий чаклун Гаргамель і його шкідливий кіт! Саме від них сьогодні Смурфіки втекли в людський світ і потрапили до вас на свято! Так можна пояснити їх появу на дитячому святі в Києву та Київській області. Дівчатка і хлопчики будуть дуже раді таким гостям і з задоволенням візьмуть участь у всіх вигадливих і найцікавіших смурфетних пригодах! Ах да! Не забувайте про аквагрим - з його допомогою діти теж можуть стати маленькими Смурфиками. Наші дитячі аніматори порадують діток запальними танцями та веселими приколами! Іменинник весь святковий вечір буде в центрі уваги, а його друзі разом з ним будуть радіти, сміятися і веселитися від душі! Вам варто замовити наших кращих аніматорів Смурфиків, тоді свято вийде дуже активним, динамічним і оригінальним, наповненим радістю, сміхом і чудесами, словом, ваші непосиди будуть задоволені!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, ми можемо розробити квест програму!

 

 


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Смурфіки на дитячому святі в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр