Аніматор Сніговик Олаф на дитячий День народження в Києві

Аніматор Сніговик Олаф на дитячий День народження в Києві


Замовити на свято аніматора Сніговика Олафа

Сніговик Олаф - це зимовий персонаж, якого всі діти просто обожнюють! Яка ж зима без сніговика, без снігових забав та ігор на свіжому повітрі ?! А ще Сніговик Олаф - це обов'язково Новий рік, Дід мороз і Снігуронька, подарунки і поздоровлення. А ви пам'ятаєте мультфільми, в яких Сніговик був головним героєм? Зрозуміло, силу-силенну і, в основному, це мультики про зиму. Але якщо ви плануєте замовити аніматора на дитяче свято весни або взимку, або запросити аніматора на дитячий день народження дитини влітку або восени, то все одно обирайте образ Сніговика! Це класно! Сьогодні великою популярністю користується Сніговик-Почтовик з новорічної казки і Олаф з мультфільму «Крижане серце». Для цих дитячих аніматорів ми приготували окремі костюми, і ви можете вибрати улюбленого персонажа вашої дитини з кращою програмою!

Аніматор Сніговик Олаф на дитячому святі

Аніматор для дітей Сніговик - це зимові забави, ігри, конкурси та пригоди з аніматором удома, в дитячому саду, в школі, в кафе і в ресторані. Аніматор Сніговик виїжджає по Києву та Київській області один або в парі з іншим персонажем мультфільма. Для малюків краще замовити звичайного милого сніговика. Для дітей старшого віку з аніматором сніговиком Олафом на дитяче свято можна організувати справжню дитячу дискотеку по темі мультфільму «Крижане Серце» прямо у вас вдома! Діти будуть в повному захваті! А ще з аніматором Сніговиком на свято можна вибрати розважальну програму, провести тематичну зимову вечірку або майстер-клас для дітей, взяти участь у пригодах-квесті та багато іншого! Кращий аніматор Сніговик - це сніжне свято в будь-який час року!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Сніговик Олаф на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр