Аніматор Снігова королева на дитячий День народження в Києві

Аніматор Снігова королева на дитячий День народження в Києві


Аніматор Снігова Королева для дітей на свято

Снігова Королева - це найвеличніший і коронований персонаж улюбленої зимової казки дівчаток і хлопчиків у всьому світі! Краса, таємничість, чарівництво - все це про прекрасну Снігову Королеву. Аніматор для дітей Снігова Королева влаштує справжнє свято! Казкове свято з аніматорами в Києву та Київській області можна провести в будь-якому місці. Казка оживе завдяки аніматору у вас вдома, в дитячому саду, в школі, в кафе і в ресторані. Ви можете замовити аніматора в образі Снігової Королеви не тільки на зимові свята, а й запросити аніматора додому на дитячий день народження.

Аніматор Снігова королева на дитячому святі

Хто заморозить всіх гостей і перетворить свято в снігову вечірку ?! Звичайно ж, це наш найкращий аніматор Снігова Королева! З дитячим аніматором Сніговою Королевою будь-яке дитяче свято наповниться веселощами і сміхом, пустощами і пригодами! У нашого аніматора на будь-яке дитяче свято є просто казково-гарний костюм, зимовий грим і різноманітний реквізит. Дівчатка і хлопчики точно повірять, що в гості до них прийшла справжня Снігова Королева. Однак, незважаючи на те, що Снігова Королева досить суворий персонаж, до ваших діток прийде весела, добра, пустотлива та просто чудова Королева! Аніматор на свято Снігова Королева може запропонувати відправитися діткам в веселу сніжну подорож. Аніматор на день народження дитини і будь-яке інший свято в образі Снігової Королеви проведе зимову вечірку, майстер-клас на снігову тему, стилізовану дитячу дискотеку, шоу програму з іншими персонажами, квест-пригоду і навіть спектакль. Ви можете вибрати будь-який сценарій - все одно свято вийде чарівним!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Снігова королева на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр