Аніматор Софія Прекрасна на дитячий День народження в Києві

Аніматор Софія Прекрасна на дитячий День народження в Києві


Мультфільм «Софія Прекрасна» для милих принцес

Мультфільм «Софія прекрасна» нещодавно вийшов на екрани телевізорів нашої країни, але відразу полюбився всім дівчаткам! Мила Софія трошки схожа на відому Попелюшку, вона так само як і вона стає принцесою, коли її мама виходить заміж за короля. Вона вчиться світських манер, знаходить нових друзів, не забуваючи старих, і починає розуміти мову тварин. Софія Прекрасна стала прикладом для всіх дітей, адже цей мультик вчить добру, дружбі, ввічливості, любові до тварин і до всіх людей. У Києві та Київській області дитячий аніматор в образі Софії Прекрасної постарається навчити цьому і ваших діток, а аніматори в образі принцеси Ембер і принца Джеймса допоможуть їй в цьому.

Аніматор Принцеса Софія на дитячому святі

Добра аніматор Софія Прекрасна

Для дитини чудесним сюрпризом на дитячий День народження стає запрошення на свято додому, в школу, в кафе або ресторан наших аніматорів в образі Софії Прекрасної і Ембер або принца Джеимса. Як професійні аніматори в Києві та Київській області ми впевнені, що всі маленькі гості будуть в захопленні від цих чудових персонажів мультфільму! Дивовижної краси костюми, приголомшлива гра кращих аніматорів акторів для дітей, чудовий реквізит, милі подарунки, гарний винос торта - ми зробимо все, щоб кожен момент свята для дітей запам'ятався! Чудова команда нашого святкового агентства продумує і опрацьовує детально кожну дрібницю, так що ніяких накладок і запинок НЕ буде на дитячому святі з аніматорами. Якщо навіть щось піде не так, то прекрасна аніматор Софія, чудова Ембер і відважний Джеймс вміють імпровізувати і знаходити рішення за секунди! З цими героями мультфільму «Софія Прекрасна» не засумуєш! Нашим аніматорам можна довірити будь-дитяче свято і День народження дитини хоч удома, хоч в кафе, хоч в школі чи дитячому садку!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму.

Детали цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Софія Прекрасна на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр