Аніматор Спляча Красуня на дитячий День народження в Києві

Аніматор Спляча Красуня на дитячий День народження в Києві


Спляча Красуня - чарівне пробудження!

Всі дівчатка і хлопчики знають, що Сплячу красуню зачарувала зла чаклунка і тепер принцеса потребує допомоги друзів. Дитяче свято, побудоване на основі відомого мультфільму, принесе багато радості всім гостям на Дні народження дитини або іншому заході для дітей в дитячому садку або в школі, в кафе або ресторані Києву та Київській області. До вас додому випадково може заглянути наша дівчина аніматор в образі Сплячої красуні, і ваші діти просто не зможуть не допомогти юній принцесі. Не думайте, наш кращий аніматор Спляча Красуня не така вже й «спляча красуня»! .. Наша дівчина сповнена сил, енергії, вміє легко організовувати дітей, згуртовувати їх і навчити основам дружби і взаємовиручки ... Так, може бути спочатку вона і буде трошки сонної, але діти на Дні народження або іншому дитячому святі зможуть зняти з неї чари і разом з нашим дитячим аніматором Сплячої красунею відправитися в казкову країну, щоб до кінця розсіяти чари злої чаклунки ...

Аніматор Спляча Красуня на дитячому святі

З аніматором принцесою Сплячої красунею дитячий День народження перетвориться в справжню казку! Наші аніматори, крім того, що підберуть індивідуально для вашого випадку програму, так ще і зможуть на місці зорієнтуватися і зімпровізувати, направляючи свято в потрібне русло. Сказати чесно, у нас кілька десятків варіантів того, як може розвиватися День народження дитини або інше свято для дітей. Аніматор прямо у вас вдома влаштує небувалі веселощі або в будь-якому іншому місці, яке ви підберете для проведення свята для дітей. З аніматором Сплячої Красуні на святі не буде нудно ні дівчаткам, ні хлопчикам. Хоч і вважається, що Сплячу красуню запрошують тільки до дівчаток, але це не так. Який маленький герой відмовиться від того, щоб врятувати принцесу?! Так що сміливо замовляйте дитячого аніматора Сплячу Красуню на День народження або будь-яке інше дитяче свято і насолоджуйтеся професіоналізмом наших акторів!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Спляча Красуня на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр