Аніматор Стефані і Спортакус на дитячому святі в Києві

Аніматор Стефані і Спортакус на дитячому святі в Києві


Аніматори Стефані і Спортакус. Свято зі справжніми героями

Хочете, щоб ваші діти були сильними, вели здоровий спосіб життя, займалися зарядкою і були добрими і ввічливими? В цьому випадку для дівчаток і хлопчиків всього світу йде мультфільм зі Спортакус і Стефані. Ці герої просто обожнюють спорт, здорову їжу і природу! У них багато друзів і вони трапляються на виверти хитрого і підступного лиходія, який, навпаки, не любить здоровий спосіб життя. Аніматори Спортакус і Стефані приїдуть на дитячий День народження і свято в Києві і Київській області. З ними буде весело, як ніколи! Яскраві та цікаві костюми, продумані до дрібниць програми, актуальні гри - все найкраще для дітей.

Аніматори «Стефані і Спортакус» на дитяче свято

Кращі наші аніматори Спортакус і Стефані чудово підійдуть для тих дітей, які не люблять сидіти склавши руки, люблять бути активними і завжди попереду. Ви собі навіть не уявляєте, яке веселе і корисне свято для дітей можна організувати з аніматорами прямо у вас вдома! У дитячий сад і в школу, якщо ви замовите аніматорів в образі Стефані і Спортакус, то отримаєте не тільки веселе дитяче свято, але і чудову освітню програму, яка допоможе дітям стати сміливішими, дружнішими, здоровішими, більш спортивними, радіснішими, щасливішими. В кафе і в ресторані Стефані і Спортакус прекрасно організують дітей, допоможуть їм прекрасно провести вечір, а батькам відпочити і насолодитися професійною роботою аніматорів. Наші актори вміють входити в роль і порадують дівчаток і хлопчиків найкращою дитячою анімацією. День народження вашої дитини стане найяскравішою подією і запам'ятається надовго з нашими кращими аніматорами. Дитячі аніматори Спортакус і Стефані покликані вчити діток вести здоровий спосіб життя, але вони не тільки спортсмени, а й найкращі друзі! Вони ніколи не залишають один одного в біді, завжди раді допомогти. З Спортакусом і Стефані дитяче свято і День народження вийде веселим і активним!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Стефані і Спортакус на дитячому святі в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр