Аніматори Стиляги на дитячий День народження в Києві

Аніматори Стиляги на дитячий День народження в Києві


Аніматори Стиляги - стильне свято для дитини

Запрошуючи на своє свято аніматорів Стиляг в Києві на дитяче свято, Ви отримуєте можливість подарувати своїй дитині кілька годин справжнього драйву і божевілля. Що приготували наші аніматори Стиляги на дитяче свято? Дуже багато цікавих конкурсів, запальних танців та звичайно подарунків.

На початку аніматори Стиляги на Дні народженні покажуть, що саме їх відрізняє від інших людей. Для цього вони продемонструють свої шикарні вбрання і незвичайні зачіски, а також запропонують дітям взяти участь в їх шоу. Бунтарські задатки і безмежна фантазія - аніматори Стиляги на дитячому святі залучать у вир яскравих подій всіх, без винятку, учасників заходу. Якщо це День Народження, то безперечно зіркою вечора буде іменинник або іменинниця.

Наші аніматори Стиляги в Києві та Київській області роблять те ж, що робили герої відомого фільму - вони вчать співати, танцювати, виділятися з натовпу і не відчувати сорому. Така шоу-програма дозволить Вашій дитині проявити себе і відчути впевненість у власних здібностях. Аніматори Стиляги на дитячому святі багато уваги приділяють тому, щоб всі діти зуміли себе проявити. Такий підхід гарантує те, що жоден гість заходу не відчує самотності або нудьги. Наші аніматори Стиляги на День народження - це професійні актори, тому Ви можете бути впевнені, що діти будуть у безпеці.

Аніматори Стиляги на дитячому святі

Аніматори Стиляги можуть приїхати в садок, школу або ж просто на День Народження до вашої дитини в ресторан. Де б не проходило свято і скільки б гостей Ви не запросили, наші професійні актори впораються з будь-якою аудиторією.

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Стиляги на дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр