Аніматор Супермена і супергьол на дитячому святі в Києві

Аніматор Супермена і супергьол на дитячому святі в Києві


Аніматор Супермена і Супергерл

Дружба з дитинства з супергероями

Хто ж не любить супергероїв?! Всі діти їх просто обожнюють, захоплюються їх відвагою і силою, прагненням, щоб то не стало битися проти зла. Напевно, саме тому комікс, фільм і мультфільм, а також серіал про Супермена і Супергерл користується популярністю серед дівчаток і хлопчиків, як дошкільного віку, так і школярів. Образи Супермена і Супергерл дуже впізнаванні і кожен хлопчик і навіть дівчинка із задоволенням відправляться рятувати світ з відважними героями, якщо вони заглянуть до них на свято. Замовити аніматора в образі Супермена і Супергерл в Києві та Київській області на свято - це значить подарувати гостям фантастичні веселощі!

Аніматори Супермен і Супергерл на дитячому святі

Кращі аніматори Супермен і Супергерл, зрозуміло, не вміють літати, але вони такі ж сильні, добрі, сміливі та відважні, як і їхні прототипи з екрану. Діти відразу дізнаються аніматорів Супер дівчину і Супер чоловіка, варто їм тільки з'явитися на святі у вас вдома, в дитячому саду, в школі або в кафе і ресторані. З нашими дитячими аніматорами веселощів завжди приходить на дитяче свято! Інтерактивна програма з нашими аніматорами Супергероями побудована так, що жоден гість на святі для дітей не буде сидіти в стороні - кожному буде приділено увагу. Дитячий День народження з чудовими аніматорами Суперменом або Суперггерл пройде фантастично цікаво. Будуть незвичайні конкурси, ігри, діти будуть веселитися і відпочивати, брати участь в захоплюючих пригодах, проявляти кмітливість і розум, дізнаватися багато нового в галузі науки. Свято для дітей буде наповнений сюрпризами, сміхом і азартом.

Програми з Суперменом і Супергерл трохи відрізняються від інших - тут кожен може відчути себе супергероєм і навіть на час стати найсильнішою або найрозумнішою людиною у Всесвіті! Вам зможуть обробити програму і підстроїти її саме під ваші побажання і переваги вашої дитини. Ви зможете замовити на День народження своєї дитини квести, майстер-класи, шоу програми, вечірки, інтерактивні програми і ін. Аніматорам Супермену і Супергерл завжди будуть раді!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, вам можуть розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера +380 (98) 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Супермена і супергерл на дитячому святі в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр