Аніматор Свинка Пеппа на дитячому святі

Аніматор Свинка Пеппа на дитячому святі


Свинка Пеппа і Джорджик на дитяче свято

Свинка Пеппа стала улюбленицею всіх малюків! Мультфільм з дуже милою і доброю Свинкою розповідає про життя цієї родини свинок. Як буває складно знайти спільну мову з молодшим братиком, або як не хочеться «одужувати», коли все навколо так тебе балують ... Свинка Пеппа, а точніше наш аніматор в образі Свинки Пеппи, прийде до вашої дитини в гості на День народження і пояснить, як все-таки правильно «жити дружно» в колі своєї сім'ї і близьких друзів! Буде весело, повірте! Дитячий день народження запам'ятається всім-всім гостям, адже аніматор Свинка Пеппа не може не запам'ятатися! Рожева свинка зуміє подружитися з веселими карапузами і всіх захопити в гру. З нею дуже весело грати, навіть малюкам! Дитяче свято або дитячий день народження в Києві та Київській області з кращими аніматорами - це не мрія, а реальність!

Аніматор «Свинка Пеппа і Джорджик» на дитяче свято

Програми розраховані саме для малюків і аніматор Свинка Пеппа підходить для таких свят краще за інших. Аніматор швидко знайде підхід до малюків, і ніхто не буде обділений увагою. Свято для дітей в кафе або ресторані, ранок в дитячому саду або в школі! День народження дитини вдома вийде один в один такий же, як мультфільм: смішний, активний, веселий, яскравий, милий, добрий! Ми звертаємо увагу на деталі, тому діти будуть впевнені, що до них прийшла справжня Свинка Пеппа з улюбленого мультфільму. Свинка Пеппа вміє дивувати і організовувати найрізноманітніші заходи для дітей. З милим аніматором Свинкою Пеппа можна замовити прекрасне шоу мильних бульбашок. Дітки із захопленням спостерігатимуть за роботою дитячого аніматора і самі брати участь в інтерактивній програмі для дітей. Барвисті костюми, профільну освіту дитячого аніматора, індивідуальний сценарій, веселі елементи свята для малюків, все це зробить свято незабутнім, і ваша крихітка буде просити, щоб ви ще раз запросили Свинку Пеппу до себе в гості на свято!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Свинка Пеппа на дитячому святі : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр