Аніматор Сищиця (Gumshoe) Фортнайт на дитячий День народження в Києві

Аніматор Сищиця (Gumshoe) Фортнайт на дитячий День народження в Києві


Аніматор Gumshoe (Сищиця) Фортнайт

Під час гри необхідно знайти зброю, гроші, де ховається ворог або засіб пересування. З усім цим легко і невимушено може впоратися тільки Gumshoe сищиця і її вміння розплутувати навіть найскладніші загадки слідства. Всі її дедуктивні навички ідеально підкреслює її строгий костюм, а капелюх з окулярами додають сищіци елемент загадковості. Вона стане ідеальним помічником вашим дітям під час гри!

Наближається день народження дитини і ви хочете зробити свято веселим і яскравим? Тоді вам потрібні аніматори сищиці (Gumshoe) Фортнайт, які зможуть пожвавити ваше свято і наповнити його цікавими іграми, конкурсами, змаганнями та привітаннями. Також, ви можете замовлення день народження в стилі квест.

Можете замовити від одного аніматора до цілої команди аніматорів і дитячі шоу. Якщо хочете зберегти тематику Фортнайт протягом усього дня народження, дитячі шоу може проводити артист в костюмі сищиці (Gumshoe), відповідному всій стилістиці свята Фортнатй.

Аніматор сищиці (Gumshoe) Фортнайт на день народження можна замовити в кафе, ресторан, дитячий сад, школу або на будинок

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також для вас можуть розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аниматор Сищиця (Gumshoe)​​​​​​​ Фортнайтна дитячий День народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр