Аніматор Тор на день народження в Києві

Аніматор Тор на день народження в Києві


Аніматор Тор на дитяче свято

Ніхто з сучасних героїв не може зрівнятися з неперевершеним аніматором Тором! Так вважають багато дівчаток та хлопчаків, і вони, ми впевнені на всі 100%, будуть просто щасливі, якщо ви замовите на дитяче свято або дитячий День народження в Києві і Київській області аніматора в образі Тора!

Тор - це скандинавський бог, повелитель грому і блискавок та супергерой в одній особі. Сильніше, сміливіше, красивіше, відважніше, розумніше немає нікого, адже це сам Тор! Хлопчики і дівчатка просто у захваті від цього героя і будуть щасливі побачити його на своєму святі. Дитячий аніматор Тор зможе перетворити звичайне свято для дітей в веселе шоу з захоплюючими іграми і незвичайним сюжетом. Головні відмінні риси образу аніматора Тора - величезний молот, обладунки і червоний плащ.

Аніматор Тор на день народження

Таку важливу роль Тора Квестманія довірила тільки кращим дитячим аніматорам. Аніматори прекрасно вживаються в роль і завжди творчо підходять до кожного дитячого свята. Вам і вашим дітям можуть запропонувати великий вибір програм, які може провести дитячий ведучий в образі Тора. До того ж, Квестманія завжди готова написати індивідуально сценарій для вашого свята. Замовити аніматора Тора ви можете недорого до себе прямо додому, в дитячий сад, в школу, в кафе або в ресторан.

Будь-яка програма легко адаптується під місце проведення дитячого свята, кількість учасників і тематику торжества. Програму з веселим і відважним Аніматором Тором легко можна поєднувати із будь-яким іншим супергероєм, тим самим провести захоплююче тематичне свято для дітей. Ігрова програма з аніматором Тором надовго запам'ятається дівчаткам і хлопчикам! Таких веселощів вони ще не знали! Рудобородий повелитель уб'є всіх своєю чарівністю, веселим характером, дружелюбністю і силою. З ним дівчатка і хлопчики відправляться в захоплюючу пригоду, їм доведеться проявити кмітливість, спритність, розум, згуртованість, відвагу і швидкість реакцій. Аніматор в образі Тора справить на дітей враження і організовує саме чудове, веселе, наповнене пригодами свято!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманії після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також, ми можемо розробити квест програму!

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматор Тор на день народження в Києві: 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр