Аніматори Астерікс і Обелікс на дитячому святі в Києві

Аніматори Астерікс і Обелікс на дитячому святі в Києві


Аніматори Астерікс і Обелікс додому для дітей

Дитячий фільм і мультсеріал про Астерікса та Обелікса знають всі дівчата і хлопці! Про непереможне плем’я галлів, яке змогло дати відсіч римлянам, про чарівне зілля, друїдів і подорожі ходили легенди! Тепер кожна дитина знає хто такий Астерікс, Обелікс і їх друзі. Це найвеселіші, пустотливі, милі, хоробрі і добрі хлопці, які завжди готові прийти на допомогу своїм друзям. Аніматори Астерікс і Обелікс додому, в дитячий сад, в школу, в ресторан, в кафе привезуть не тільки ультра-смішні програми, але і саме чудовий настрій! З аніматорами Астеріксом і Обеліксом в Києві та Київській області можна організувати класне тематичне свято з приголомшливим реквізитом, відповідним сценарієм і оформленням приміщення.

Замовити аніматорів Астерікса і Обелікса на дитяче свято

Астерікса легко дізнатися по його струнку фігуру, червоним штанів і шапочці з крильцями. Обелікс - це хлопець широкого обхвату, з рудими вусами і добродушним характером. Дитячий Аніматор Астерікс і аніматор Обелікс на свято зазвичай працюють в парі, але ви можете замовити аніматора і окремо від його друга. Аніматори Астерікс і Обелікс для дітей проведуть майстер-класи, шоу-програми, тематичні вечірки, стилізовані дискотеки. Але якщо взяти до уваги, що Астерікс і Обелікс все-таки воїни, то найбільш підходящою програмою аніматора на дитячий день народження дитини і будь-який інший дитяче свято стане квест! Ваших дітей з кращими аніматорами Астеріксом і Обеліксом чекають неймовірні пригоди, смішні випробування і нагорода! Запросити аніматорів Астерікса і Обелікса, значить, вибрати для дітей дуже активну, смішну і непередбачувану програму!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Астерікс і Обелікс на дитячому святі в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр