Аніматори Беззубик та Іккінг на дитячому святі в Києві

Аніматори Беззубик та Іккінг на дитячому святі в Києві


Беззубик та Іккінг або «Як приборкати дракона»

Мультфільм «Як приборкати дракона» просто вразив в саме серце дівчаток і хлопчиків і навіть їх батьків! Любителі фантастики, пригод і казок про драконів сміялися і переживали за головних героїв мультфільму і з завмиранням серця стежили за Олух - це острів, де живуть Вікінги. Життя у відважних воїнів не цукор, вони кожен день борються з небезпечними істотами - драконами. Саме тут і сталася історія, яка стала подією, що потрясла світ. Хлопчик на ім'я Іккінг зумів приручити найстрашнішого, небезпечного і смертоносного дракона Беззубика, який на ділі виявився милим, добрим, смішним і відданим товаришем. Друзі Іккінга на чолі з дівчинкою Астрід теж беруть участь в пригодах з драконами. Цілком можливо, що історія з Іккінгом, Астрід і Беззубиком не закінчиться і хлопці Вікінги на своїх драконах випадково потраплять до Києва і Київської області на дитяче свято до вашої дитини. А що?! Чудеса трапляються!

Аніматори Беззубик і Іккінг на дитячому святі

Разом з попутним вітром на День народження дитини до вас додому, в школу і в дитячому садку, в кафе і в ресторан перелетять відважні герої мультфільму «Як приручити дракона». Дитячий аніматор Іккінг зі своїм кращим другом драконом Беззубиком проведуть найоригінальнішу, захоплюючу, цікаву і просто незабутню програму для дітей. Ми довго працювали над образом дракона Беззубика і, треба визнати, вийшов він у нас просто чудовим! Дівчатка і хлопчики будуть пищати від захвату, коли побачать наших кращих аніматорів! МИ розробили спеціально для дитячих свят і на День народження дітей особливі сценарії, які наповнені цікавими та оригінальними фішечками. Ми гарантуємо, що подібного свята ні у кого ще не було і не буде! Індивідуальний підхід - ось запорука кращого свята для дітей, з нашими аніматорами у нас ви можете вибрати і замовити будь-яку програму з аніматорами в образі героїв мультфільму «Як приручити дракона» для своїх дітей. Ваша дитина буде вам дуже вдячна, адже такого дитячого Дня народження не були ні у одного з його друзів! Цікаві тематичні ігри, аквагрим, навчальні елементи, смішні конкурси - все це актуально і креативно !!

У програмі вечора рухливі ігри, естафети та веселі конкурси. Остаточну вартість озвучить фахівець Квестманіі після уточнення деталей. Вона залежить від тривалості заходу, кількості гостей і замовлених аніматорів. Також ми можемо розробити квест програму.

Деталі цін уточнюйте у менеджера 098 394 06 28.


Коли

Пн–Нд 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Аніматори Беззубик і Іккінг на дитячому святі в Києві : 1000 грн


Телефон

+380 (67) 112 07 55


Адреса

Київ
ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1

Як дістатися?

Метро Виставковий центр, ВДНГ, інфо-центр